in ,

Sebevrah málem vrah

5.září 2021, RUSKO: 16letý mladík skočil z paneláku ve městě Orenburg a přistál centimetry od čtyřčlenné rodiny.

Ohodnotit příspěvek

61 Hodnocení
Líbí Nelíbí

 1. Za toto zrejme dostanem ban, ale uvediem to tu..

  odkaz

  Košík si zo stránky odniesol niečo okolo 700tisic korun, uz vtedy na neho ludia upozorňovali, ze sa presunie inde a so sebou stiahne komunitu ako tomu bolo s rozzlobnimuzi.com..

  Takze kosik uz 2 krat vyfasoval 100tisice za stránky a teraz si dovoli od ludi pytat prachy? Zaco si pyta prachy ked je šikovný tak na chod stránky minie mesačne maximalne 300korun.. ludia nebudte az takto jebnuti

 2. Dobře, Rusko možná není ráj na zemi a životní úroveň je ještě horší než na Slovensku, ale vidíte v ruských videích někoho s rouškou? Nebo viděli jste ruské zpravodajství? Po covidu ani památky… to mě nutí se domnívat, že covid je jenom mediální fraška. Víte kdy bude po covidu? Až o něm média přestanou psát 😀 Ale většina populace jsou ovce a covidové zpravodajství nasávají, takže média to vysílat musí, protože jinak by neměla sledovanost. Takže za to, že je tady covid můžou jednoznačně tupé naočkované ovce, které jim to pořád žerou!!!
  Když tak pozoruju naši zemi, tak bych se za rok vůbec nedivil tomu, kdyby si prosté ovce zvolili komunistického generála za prezidenta… nebo dokonce eurohujera Fišera… Ale já už se tomu jenom směju.

 3. Skoro mu to vyšlo. Sem tam mě napadne že kdybych onemocněl nějakou nevyléčitelnou nemocí, kolik lidí a jakým způsobem bych vzal sebou. Čtyři jsou málo, myslím minimálně v desítkách. Když už tak být na titulní straně všech novin po celém světě a mít stránku na Wikipedii v 50 jazycích. Jen tak skočit z okna umí každej kokot.

 4. jak tady bylo video se slovákama co demonstrují tak mě to inspirovalo. Prosím, pokud ještě jste svobodní a nevěřítě těm blubům, yvěstě každý českou, slovenskou ale nejlépe ČESKOSLOVENSKOU vlajku. bude to znamení že nejsme sami podle mě je nás mezi lidmi minimálně 80% rozumných a ne ovcí…. a vy ovce, jděte třeba do izraele, na osmou dávku

Kapitální úlovek

Souboj medvědů