in

Muslim s kudlou v Birminghamu 🇬🇧

16.srpna 2022, ANGLIE: 40letý muslim pobíhal ulicemi Birminghamu s nožem v ruce a bodal do stromů, ohrožoval lidi v projíždějících vozech a následně vnikl do jednoho z okolních domů. Policie ho „ztaserovala“ a odvezla na ošetření a psychiatrické vyšetření.

Ohodnotit příspěvek

-52 Hodnocení
Líbí Nelíbí

Napsat komentář

  1. Myslíte, že ti vítací dementi reflektují nějakým způsobem výsledky svojí práce ve světle toho, jak jsou vymaštění? I zarytým náckům se kolem roku 1944 začaly ty píčoviny zajídat, o komunistech v roce 1956 ani nemluvě. Tak mě tak napadá, jestli takový průměrný vítač dřepí v tom svým pokojíčku v bytě rodičů, v ruce veganskej burger a v kumbálu sdílenou koloběžku a při pohledu na podobná videa si říká: „Jsem já to ale zbytečná dementní kunda…“

    • Trošku budeš mít pravdu, protože když se podívá na video, tak ho odmítne, jako piřovinu. Ale když se to pak stane jemu na vlastní kůži a konečně se mu v palici rozsvítí, tak se nasere, napíše na web jak byl okradenej negrem, a že by se s tím něco mělo dělat a ta jeho komunita která ho milovala za to jakej to byl progresivistickej sráč, ho označí za trola a dá mu BAN. Pak sedí doma na prdeli a říká si jakej to je dement, ale nedojde mu to, a začne hledat chybu v sobě. No a bu´d to nezvládne a zabije se a nebo to zvládne a začne na internet zase psát hovna, jen aby se dostal zas do té své milované bubliny a řekne, že to těm negrum odpouští apod… tudíž ho zase komunita začne milovat. Není jiné východisko, než válka, už to kurva konečně pochop. Mají poškozený a vymytý mozek. Už s tím nic nejde dělat. Je to stejné jak ti pitomci co řeknou: „Pitomio! hahahahahaha!“ Prostě dementní mozek se nikdy neprobere ze svého snu.

Motonehoda #37 🇨🇳

Zastřelení Felipa Guerrery 🇺🇸