Digitální ilustrace z dílny astronoma a umělce Rona Millera, který vytváří světy (fiktivní i skutečné) pro takové subjekty, jako je NASA, United States Postal Service a Smithsonian Air & Space Museum; publikace jako National Geographic, Air & Space a Scientific American; nebo filmové režiséry Davida Lynche (Duna) a Davida Cronenberga (pro kterého vytvořil koncept art pro jeho nerealizovanou verzi Total Recall).
Merkur

Pozorovateli na Merkuru by se Slunce zdálo jako bílý kotouč, 2,5krát větší než na Zemi a 6krát jasnější. Absence atmosféry umožňuje vidět skutečnou podobu Slunce, nezkreslenou rozptylem světla, které by jej na Zemi zbarvilo do žluta.
Venuše

Kvůli hustým mrakům, které tuto planetu obklopují, se 108 milionů kilometrů vzdálené Slunce jeví jako bledá skvrna.
Mars

Mars obíhá ve vzdálenosti 230 milionů kilometrů od Slunce a fouká zde silný vítr, který značně zhoršuje viditelnost.
Europa (Jupiter)

Pohled z povrchu Europy, měsíce Jupiteru, který je od Slunce vzdálen 779 milionů kilometrů. Sluneční světlo osvětluje Jupiter načervenalým prstencem procházejícím vrstvami atmosféry této největší planety.
Saturn

Saturn je jednou z nejsnáze rozpoznatelných planet a kolem Slunce obíhá ve vzdálenosti 1,5 miliardy kilometrů. Sluneční paprsky se lámou v množství ledových krystalků vody a plynu, které vytvářejí neuvěřitelný fenomén „falešného slunce“.
Ariel (Uran)

Slunce na tomto jednom z největších měsíců Uranu poskytuje málo tepla, protože je vzdáleno téměř 2,8 miliardy kilometrů.
Triton (Neptun)

Pohled z Tritonu, největšího měsíce Neptunu, který se nachází 4,5 miliardy kilometrů od Slunce. Obrovské gejzíry prachu a plynu na tomto ledovém měsíci zakrývají malý kotouč světla na temné hvězdné obloze.
Pluto

Pluto se nachází 6 miliard kilometrů od Slunce, což znamená, že je osvětleno 1600krát méně než Země. Na druhou stranu je Slunce při pohledu z Pluta asi 265krát jasnější než Měsíc v úplňku při pohledu ze Země.
Video z dílny NASA
Simulace východů slunce na jiných planetách vytvořil Geronimo Villanueva, planetární vědec z Goddardova střediska vesmírných letů NASA. Villanueva použil nástroje pro počítačové modelování potenciálních misí na planetu Uran, jejíž průzkum NASA zvažuje v blízké budoucnosti.