in , ,

Motorkář vs Lexus

12.srpna 2021, RUSKO: 68letý motorkář zemřel poté, co se na silnici mezi Saratovem a Volgogradem nezákonně otáčel a byl sražen 43letou řidičkou Lexusu.

Ohodnotit příspěvek

18 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Tuto informaci jsem již v minulosti zmiňoval, ale jelikož se zde chystám založit nové antropologicko-biologické okénko, činím tak znovu. Jak ve vědecké komunitě tak mezinárodními organizacemi je dneska již obecně uznáváno to, co sice některým levicovým dobroserům nevoní, ale jest věděcky dokázaným faktem. Slovenky a zLOVÁCI (ano, výraz zLOVÁK je takto gramaticky správný a kodifikovaný, malé z před velkým L ještě více pomenšuje význam označené rasy), ačkoliv žijíce na stejném území, nejsou, z hlediska taxonomie živočichů, jedním a tím samým druhem, dokonce ani rodem, dokonce ani čeledí, třídou či kmenem. Druhy Homo Sapiens a Fungi Malum, jak zLOVÁKY správně věděcky nazýváme, mají z hlediska taxonomie druhů nejbližší příbuznost až na úrovni říše (regnum), jelikož zLOVÁK jest ve skutečnosti druhem houby. ANO, HOUBY.

    • Dospělec druhu Fungi Malum trousí během svého zlovolného života spory, především pomocí extenzivní celoživotní flatulace (tzv. prdění – aerosolová forma množení) a také svýma nemytýma rukama, kterýma si neustále osahává rektum, které si nikdy nemyje a dokonce (nebo spíše právě pro udržení neustálé množicí funkce) ani neutírá po vyloučení stolice. Svým rektem tedy trousí do svého okolí spory, které se po určité době uchytí v zemi, pod kameny anebo ve hnijícím dřevě a časem dají vzniknout zárodku nového zLOVÁČETE. To, po dokončení juvenilní fáze vývoje, vylézá ze země, a jeho prvním instinktem zpravidla bývá dostat se co nejdále od vody, kterou Fungi Malum nesnáší a bojí se jí, což je důvodem jeho osobitého celoživotního pachu. Sekundární instinkt poté vede zárodek k neustálému škodění vyšším druhům (což jsou, v jeho případě, prakticky všechny druhy kromě jednobuněčných). Sahá na polích na mladé zajíčky, které potom opouší jejich matky, vyhazuje ptáčata z hnízd a snaží se zapálit les.

Drogová válka v Mexiku

Útok aligátora