in

Covid šílenství

IRSKO: 32letý Sam Marie McGinley byl odveden policií ze svého domu poté, co po návratu z Turecka odmítl nastoupit do povinné karantény. Muž byl v Turecku týden a do Dublinu přiletěl 3.srpna. Do izolace v dublinského hotelu, kde měl být až do 14.srpna, nešel, protože si prý nemohl dovolit s tím spojené náklady 1700 euro a měl negativní testy. Odjel domů do Derry, kde si pro něj došla policejní jednotka. Ve vazbě zůstal až do 16.srpna a byl obviněn z porušení pravidel ochrany zdraví, za což mu hrozí až 5000 euro pokuta.

  1. Kluci, serme na tu politiku, myslím, že toho máme všichni dost a tady ty píčoviny okolo Covidu řešit nemusíme. Sem chodíme na relax od okolního světa a maximálně se trochu pošťouchat do diskuze. Toto si nechme do hospody nebo na fejsbuky. Raději sem Košo pusť nějakou pěknou galerku amatérek zaměřenou na footfetish a kakaové věnečky, nebo třeba asijské siamské liliputky ve stáji. Nebo tak něco normálního.

  2. Ty jsi strašná vyjebaná kunda. Tohle může napsat jenom retardovaná fetka, která má v hlavě velkou kupu hoven. Věřím, že ti to očkování a restrikce tim způsobené, pěkně zvyšují libido, ale bylo by vhodné, aby jsi se zavřel do konce života doma, odpojil se od všech komunikačních kanálů a nechal ostatní v pohodě si užívat život.

IMG 20210822 213416

Black vs White

IMG 20210822 233025

V ruském metru