in

Veganská aktivistka v akci

AUSTRÁLIE: Známá 26letá veganská aktivistka Tash Peterson se pomazala vlastní menstruační krví a jen v tangách vstoupila do luxusního obchodu Louis Vuitton v Perthu. V rukou držela ceduli s nápisy „Pokud nejsi vegan, týráš zvířata“ a „Raději být nahý, než nosit něčí kůži“.

„Kdo byl zavražděn kvůli tvé kožené tašce, péřové bundě a vlněnému svetru?“ ptala se nakupujících. „Louis Vuitton je zodpovědný za vraždu krav, ovcí, koz, lišek, norků, kachen a hus, Louis Vuitton má na rukou krev, a ty také, pokud nejsi vegan. Zvířata nejsou oblečení, nejsou jídlo, zábava, zboží, stroje ani předměty“ dodala.

Ohodnotit příspěvek

-28 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Ne, ale vážněji, paradox u těchto lidí je, že jim nikdy nejde o to, co veřejně vyřvávají (ať už jde o vegany, ochránce zvířat a přírody, SJW, ochránce menšin, ekoteroristy atd.), ale spíš o potvrzení vlastního přefouklýho ega a hodnoty své existence, čehož nedokážou jinak, než konfliktem. Ruku v ruce s tím pak jde neschopnost samostatně se v životě ukotvit pomocí vlastních hodnot a návyků a z toho poté vyplývající potřeba patřit do nějaké skupiny. Tahle průměrná kunda se tím nijak neliší od skinheadů, smradlavejch anarchistů, hipsterů a vyfetovanejch milovníků budhismu, který sice neví ani jak se Buddha za života jmenoval, ale jsou si jistí tím, že jste čuráci když denně neprdíte při „pozdravu slunci“.

  2. Verganům chybí spousta látek, které musí dohánět jinak než je běžné. Například různými doplňky apod. Myslet si že je to normální je debilita. Vegetariány ještě trochu chápu. Ale žeru steaky a je mi to fuk, že kvůli tomu zařvala kráva. Tak to prostě chodí a žádný blbý tofu mi to nikdy nenahradí. Chtějí být jen zajímaví, o nic víc nejde. Chtějí se cítit jako že jsou něco víc než jiní. Že jsou povznesení. Pomáhat například lidem v nouzi je mnohem obtížnější. Takže radši budu hlásat že zvířátka jsou v nouzi a pomažu se menstruační krví lol.

Šmatlavý kněz

Pěknej párek čuráků