na adrese

Přepadení v pražském metru

22.srpna 2021, Praha, ČR: Pouhé dva dny trvalo kriminalistům z pražské Palmovky vypátrat a zadržet dva cizince, kteří v neděli brutálně napadli a okradli ve vestibulu stanice metra Palmovka 48letého muže. Pachatelé si ho vyhlédli v ulici Na Žertvách v Libni a pronásledovali ho až do metra. Tam muže srazili na zem, fyzicky ho napadli a opakovaně mu dupli na hlavu. Následně mu z peněženky odcizili hotovost a z místa utekli. Oběť skončila v nemocnici.

Kriminalisté během vyšetřování zajistili kamerové záznamy, na kterých byl zachycen průběh napadení a útěková trasa obou podezřelých. Jejich fotografie rozeslali policistům v terénu a v úterý si kolegové z cizinecké policie cestou do práce povšimli v tramvaji muže, který odpovídal popisu jednoho z podezřelých. Policisté 22letého cizince omezili na osobní svobodě a předali kolegům. Kriminalisté následně zadrželi i druhého z cizince, který se zadržení bránil a musel být zpacifikován za užití donucovacích prostředků.

Oba jsou v současné chvíli obviněni ze spáchání trestného činu loupež, za což jim v případě odsouzení hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi. Kriminalisté podali státnímu zástupci podnět k podání návrhu na jejich vzetí do vazby.

Napsat komentář

POV sex

Turisté chytali pašeráky