in ,

Smrt v rozbouřeném moři

ŠPANĚLSKO: 30letý fitness trenér Daniil Gagarin a jeho 24letá finská kolegyně Emma Mönkkönen se utopili ve vlnách v zátoce La Zorra v Torrevieji. Stalo se tak poté, co Emma skočila z útesu do vody, dostala se do problémů a Daniil se ji snažil zachránit. Emma byla nalezena asi tři kilometry od břehu, Daniil byl vyloven až druhý den. Celý incident natáčela Daniilova manželka Darja – všichni tři pracovali jako fitness instruktoři v posilovně ve španělském městě Alicante.

  1. Trošku škoda že tu není celé video, i když tam jde vidět úplný h*vno. Nejvíc mě na něm překvapilo že blondýnka už byla půl minuty pod peřejema když tam borec skočil, nějakým zázrakem ji tam našel, pak oba zmizeli ze záběru jak je ta voda kompletně sevřela a až potom byla poslední momentka na kameni o dobrej kus dál, vůbec jsem nechápal jak je z toho borec, sice na malou chvilku, oba vytáhl. I když šel na smrt, musím říct že měl odvahu a houževnatost.

    A teď jsem si všiml že když si to pauznete u toho kamene, vypadá to že má borec rozpáraný rameno od těch šutráku a stejnou rukou drží tu chytrou slečnu.

Natural Nadia

Drsná přestřelka v Houstonu