in

Vězeň odzbrojil dozorce

26.října 2021, Illinois, USA: 55letý vězeň Fredrick Goss byl přivezen k soudnímu procesu v Jefferson County Courthouse na invalidním vozíku, jelikož v červnu se zbraní v ruce vyloupil benzínku a v následné přestřelce s policií byl postřelen. K procesu měl být přiveden bez pout, čehož v nestřežené chvíli využil a po krátkém boji se zmocnil pistole nápravného důstojníka. Zástupce šerifa přidělený k ostraze soudní budovy si incidentu všiml na bezpečnostní kameře a přispěchal na pomoc. Gosse postřelil a ten skončil v nemocnici poblíž St. Louis. Zástupce nebyl zraněn, zatímco nápravný důstojník utrpěl lehká zranění a musel být ošetřen v nemocnici.

  1. Nápravný důstojník se narodil v době, kdy tahle verbež česala bavlnu a při prudším pohybu dostala po držce bejkovcem. Pár let do důchodu a maže se s negerským kriminálníkem jak s hovnem. A ten zbytečnej parazit, místo aby samým vděkem naskočil na vozejk a proaktivně odjel na izolaci a do svěrací kazajky, tak se pokusí ho sundat. Takhle to dopadá, když se s nima pokoušíte jednat jako s lidma.

    Je mi dědka líto, že se tohohle dožil.

  2. překvapuje někoho že je to negr? Ani ne že? A prej že bychom neměli všechny házet do stejného pytle. Já na videu teda vidím že měli. Nejlepší jak se chudák na starý kolena stará o to aby jednu nožku měl na křesle, ještě mu pomáhá ji dát na ten držák. A nakonec ho za to málem zastřelí. Jako promiň ale tohle není člověk, to je hyena.

Člověk vs býk

Chick fight #4