in ,

Český slavík 2021

 1. Reznika posloucham uz hafo let, je fakt, ze jeho prvopociny mely tehda vetsi grady, ale porad je to jedinny CZ Rap interpret, ktereho se da poslouchat…. Je mi stydno, kdyz jsem nedavno checkoval, co je momentalne na ceske ‚lolrapove‘ scene popularni…. Co se tyce slavika jako no comment, Reznik to vypotil tak jak to citim ja a tahle podrzkokot noname ‚zena‘ reflektovala presne to ze ‚prase drz se sveho koryta‘ …. CZ pop music nema absolutne, ALE OPRAVDU ABSOLUTNE nikoho zajimaveho (jestli je nekomercni noname grp co dela songy podobne gold era casum jako 60s, 70s, 80s, 90s), tak to ja nvm, ale tyhle radoby sracky.. vlastne ne HLASITY HOVNA co se dnes vydavaji jako Pop jsou proste odpad a ja budu poslouchat 10000x radeji stare pecky nez ‚moderni “HLASITYHOVNAPOP“ pecky ehm…‘

 2. Jako kdyby byla bez make-upu, to kázání o masce bych pochopila 😀
  Za celou svoji kariéru vydala to, co on za rok. A to nepočítám ostatní projekty.
  Řekl pravdu a byla jsem překvapená, že mu po těch letech dali 100.000,- co tam vyhrál. Jediný slavíkovský plus.
  Řekl to stručně, výstižně a pravdivě.
  Doufám, že na hysterickou Monču udělá pěknej tracking 😊

 3. Bagárová? Ta účastnice jakési bezvýznamné pěvecké soutěže, která se dostala do povrchního povědomí díky tomu, že jakž takž něco uměla a mohlo se tedy na ní demonstrovat, jak nejsou všichni příslušníci jistého etnika všichni stejní, nýbrž jsou krásní a citlivý miláčkové obohacující společnost na světě vůkol? Jeden stereotyp však zůstal. A sice, že příslušníci jistého etnika jsou obvykle na intelektuální úrovní leklé říční ryby.

 4. Ty krávo, Řezník to řekl ale naprosto přesně, pravdivě a hodně lidí to moc dobře ví, vždyť i jeho songy ukazují přesně tu zkurvenou realitu, která tady v ČR/ve světě funguje. Ale to kdejakej rádoby umělec nedokáže překousnout, viz. Bagárová, která intelektem nesahá Řezníkovi ani po kotníky a která by se měla sama stydět za ty močky, co vypustí z huby a místo toho bejt někde připoutaná ve sklepě :-))) Rap mě nikdy nebral a tím pádem ani Řezník, ale od jistý doby jsem si toho člověka oblíbil, protože to má v hlavě moc dobře srovnaný a nebojí se jít a pravdou do světa tak, jak mu huba narostla. Jen tak dál.

 5. Při zapnutí (auto)rádia mám taky divné pocity. Ráno jakš takš Evropa2, dopoledne nic, odpoledne nic, večer nic, v noci nic. Hrají tam buď ohrané české písničky nebo nějaké zahraniční, které neznám nebo nějaký duc duc duc, který mě nebere. Nevím jestli blbě bydlím, ale nic kloudného, co by se dalo poslouchat, tady naladit nejde. Rádia z Prahy nebo Brna nechytám. Pak je tu Český rozhlas, který jistě dělá užitečnou službu, občas mě tam něco zaujme, ale nejsem jeho cílovka. Takže celkem v éteru nuda. Ještě že je tu ten internet…

 6. Co se týče popové scény, bohužel, má pan Řezník pravdu. Tady ani já nemohu být spokojen. Ne že by jsme tady neměli kvalitní umělce, zpěváky, skladatele, textaře, to jistě máme a někteří jsou dokonce výborní. Ale chybí jim taková ta světovost. Třeba v Americe zpěváci a zpěvačky umí udělat šou pro lidi, barevnou, veselou, s moderními kostýmy. Jsou stále v televizi při nejrůznějších příležitostech. Někteří vystupují i na Youtube a funguje to. To u nás nikdo nedělá. Není tu žádná česká Miley Cirus a pod.. Kolik zpěváků jste u nás letos viděli v televizi? Troufnu si tvrdit, že se to číslo bude limitně blížit nule. Přitom jsou tito umělci naše národní stříbro, v televizi by být měli. Měl by se jim k jejich tvorbě vytvářet prostor, měli by jim chodit nabídky hele budeme dělat takovou akci a chceme, abys mám tam zazpíval. Třeba Silvestr, to se zase bude reprízovat koncert Michala Davida? Po kolikáté už?

 7. Hlavní je, že Karel Janeček touto anketou ukázal a propagoval svůj systém hlasování, který vypadá, že opět nezklamal a dostali se do popředí ti kteří mají vyhrát. A nikoliv jak bylo staré hlasování, že se tam dostávali pořád ti stejný mamrdi.
  Pro naši zem to znamená, že by bylo vhodné začít uvažovat o Janečkovi o možném kandidátu na prezidenta místo vyjebanýho babiše či drahoše. Pokud by byl schopen jako prezident protlačit změnu volebního systému aby se v budoucnu daly udělit mínusové hlasy pirátům a dalším prounijním eurorozkuřovačům tak jsem kurva pro !

 8. Tahle naprosto zbytečná, tupá pseudohvězdička ukázala, jak má v hlavě totálně nasráno no. Inteligencí nesahá řezníkovi ani po kotníky. Naprosto nezajímavá kvaška z katastrofální soutěže, kterou udržuje při životě trapná nova, jinak by po téhle morgoni už dávno neštěkl ani pes. Těžko se překousává pravda a to, že týpek v masce toho dokázal už teď 10x víc, než ona udělá za celej život. Mléčnej mozek v akci. xD

IMG 20211120 125331

Hnusmix

IMG 20211121 225247

Shoot me!