in ,

Průjezd vánočním průvodem

USA: 39letý Darrell Brooks Jr. projel svým Fordem Escape vánočním průvodem ve městě Waukesha. Pět osob zemřelo, čtyřicet osm bylo zraněno. Devět pacientů, většina z nich děti, je nadále v kritickém stavu, vážná zranění registrují nemocnice u sedmi dalších účastníků incidentu. Brooks je mnohonásobně trestaný zločinec a raper známý pod přezdívkou MathBoi Fly. Od roku 1999 má za sebou 10 obvinění z trestných činů – v současnosti byl souzen za domácí násilí, ale z vazby byl propuštěn díky nesmyslně nízko určené kauci (1000 dolarů). Nyní je obviněn z pěti případů úmyslné vraždy prvního stupně, za což mu hrozí 5x doživotí. Motivem činu byla podle informací předchozí domácí hádka.

Ohodnotit příspěvek

-69 Hodnocení
Líbí Nelíbí

Napsat komentář

    • Pretoze to polovica ich populacie podporuje. Vsetky americke minority a znacna cast bielych (hlavne z vyssej strednej vrstvy) vidi hlavne cernochov (a minority obecne) ako utlacane bielym clovekom. Minority su podla nich chudatka vyrastajuce v chudobe, ktore kvoli tomu koncia vo velkom zastupeni vo vazeni. Preto polka krajiny podporuje politikov vdaka ktorym takito trestanci pobehuju po slobode. Napriklad tento sa vdaka reforme dostal na slobodu za zlozenie 1000 USD kaucie. Podobne v San Franciscu sa teraz rabuju obchody o 106 lebo tam zmiernili postihy proti drobnym kradeziam. Ale tak, kto chce kam, pomozme mu tam.

  1. Kdyby najel beloch do pruvodu negru, tak je to brano jako rasove motivovany utok. To jenom vzdycky kdyz je prolita bila krev, tak byl utocnik nemocny a nebo po hadce. Navic mi tu chybi informace, ze predtim negr sdilel na facebook verdikt Kyla Rittenhouse s opovrzenim. Myslim si, ze utok byl z 99,99% rasove motivovan a po verdiktu soudu Kyla byl asi tak frustrovan, ze se proste rozhodl jit zabijet bile lidi.

Orgáč

Autobus vs. cyklista