in ,

Upálený bezďák

5.listopadu 2021, New York, USA: 27letý Nathaniel Terry upálil zdrogovaného bezdomovce (byla u něj nalezena dýmka na kouření cracku), který pospával na schodišti bytového domu na Manhattanu.Terry, který v domě bydlel se svou matkou a dalšími dvěma lidmi, byl obviněn z vraždy, žhářství a napadení. Bezdomovec, který dosud nebyl identifikován, zemřel téhož dne.

  1. Je tohle vubec umyslna vrazda ? Ja cekal ze skrne a chytne bo ho predtim polil nejakou horlavinou v zivote by me nenapadlo ze de nekoho upalit tak ze mu zapalovacem zapalim nohavici a postupne uhori…nemyslim si ze bubak planoval ze bezdakovi bude uprdele ze hori mysim si ze ho chtel jen potrestat nebo vyhnat nikoho by nenapadlo ze de takhle upalit clovek xD

  2. V ten listopadový pátek si černý Nathaniel vyhulil svou afro palici crackem více než obvykle a rozhodl se učinit odplatu za příkoří, která se mu děla už od doby, kdy bílý muž objevil Ameriku. Svou pomstu důmyslně vykonal v úspěchu a bohatsví spícím bílém muži. Nechť jeho čin je stejně hrdinsky a statečně oslavován v BLM a levicové progresivistické komunitě, tak jako se zapsal do análů G. Floyd.

Drift nehoda v Íránu

Pomoc lišce