in ,

Zneškodnění palestinského teroristy

4.prosince 2021, IZRAEL: Izraelské bezpečnostní síly zneškodnily 23letého palestinského teroristu Muhammada Shawkata Abu Saleemeha, který v blízkosti náměstí Bab Al Amud v Jeruzalémě zaútočil nožem na náhodného Žida a poté zkoušel pobodat i policisty. Izraelská policie se s ním nesrala a zabránila zdravotníkům, aby mu poskytli lékařskou péči. Pobodaný Žid byl převezen do nemocnice ve středně těžkém stavu. Abu Saleemeh v minulosti seděl v několika izraelských věznicích.

Ohodnotit příspěvek

88 Hodnocení
Líbí Nelíbí

 1. Když se konečně všichni přestanete hrabat v minulosti a kouknete jak jsou už vlastně nyní rozdané karty taky historicky a odhlédnete od toho kdo je jakej kokot žid muslim palistinec. Tak jsou to hlavně všichni Lidé.
  A když se na to podívám kritickým okem tak tam vidím mladýho nebezpečnýho idiota s nožem v ruce a vynikající práci bezpečnostních složek. Akorát bych ho nedostřeloval ale polil mu nohy benzínem a nechal ho pomalu uhořet. Jen si představte, že ten pobodaný kluk by byl Váš syn pánové a byla by z toho zcela legitimní poprava, že?:)Ale to by najednou bylo kladnejch komentářů jak je to v pořádku Čůráci:).

  • Ty tam vidíš nějaké lidi? Já teda ne. Kdo nezná minulost tak z ní často pak opakuje chyby, takže hrabání v minulosti je nezbytné. Tak nám tu nehraj na city s rozdanými kartami. A co ty víš třeba si ten kozomrd půjčil od toho žida prachy a jak sám vidíš tak za ním ten pan klobouk spěchá aby mu doplatil ještě úroky a tak je dostal. Nebo se znají z krimu a žid furt dolézá a šeptá Abu Hasanovi zezadu do ouška ať ho opíchá. Ale slimáci mají většinou velmi nízké IQ a tak si to opíchání Saleemeh jen špatně vyložil.

 2. Taky bych toho zmrda kuchnul už jenom za to že je to obřezanec, ale tamto je zase oslomrd a tak bych je s radostí vykrvil oba. A jak tak koukám co profil to historik a také občasný „židofil“ (vypůjčené slovo už ani nevím kde jsem ho četl ale je dosti výstižné). Chce to vy lemplové zapátrat trochu dále do minulosti. Wikipedie vám toho moc neřekne. A pak zjistíte že Izraelci a Palestinci jen okupují území které jim stejně historicky nepatří a přetahují se akorát o území které jejich předci mají nabyté válkou. Takže kdyby je tam úplně všechny vyhladil atom, bylo by to v pořádku.

 3. Damašská brána se nachází ve Východním Jeruzalémě, je to jedna z osmi historických bran Starého města. Otázkou tedy spíše je, co tam dělají ti evropští kolonisté hrající si na potomky biblických Židů. Zrovna na tom konkrétním místě jednají v přímém rozporu s rezolucí Rady bezpečnosti OSN č. 242 z roku 1967. Možná kdyby se stáhli a pakovali se tam odkud přišli, tak by byl v Jeruzalémě klid?

  • Neviem či si bol už niekedy v Jeruzaleme, ale Damašská brána a ulica od nej, je na hranici medzi moslimskou a kresťanskou časťou (resp. túto hranicu priamo tvorí). Z celého starého mesta je najviac útokov priamo na tejto hranici a tak tam Izrael nasadil hliadky na každý roh. Mohli Palestinci, ale tí to majú u prdele, tak tam ľudí chránia Izraelci.

   • Koukám že máš problém s porozuměním psaného textu, tak já to zkusím ještě jednou: Damašská brána a celé Staré město je okupované území. Okupované Izraelem. To je ta příčina těch teroristických útoků, které si kladou za cíl stažení okupačních vojsk a předání kontroly nad Východním Jeruzalémem arabským autoritám (a samozřejmě je těch požadavků ještě více)

     • On by nikdo z Izraele můj komentář fakticky rozporovat nemohl, tím jsem si jist. Žid by pouze dodal že okupace je zasloužená a Izrael má na ni právo a že si Izrael může vybrat nerespektovat Mezinárodní právo když je to v zájmu Izraele a že snaha a frustrace Palestinských Arabů je nelegitimní, nikoliv že neexistuje. Nikdo z Izraelských Židů by nerozporoval že Palestinští Arabové na ně útočí k vůli okupaci a bezpráví které na nich napáchali, Žid by jen dodal něco jako „dobře jim tak“.
      Já se rád místo hoven a domněnek držím faktů, zkus to někdy taky 😉
      Nemusím bydlet v Izraeli abych věděl jestli půlka Jeruzaléma je okupovaná Izraelem v přímém rozporu s Mezinárodním právem a jaká je motivace a cíl útoků Palestinských Arabů vůči Židům.

  • Evropskej kolonista přijde, začne skupovat půdu, až ji na určitém území vlastni cca 10%, tak si tam jednostranně vyhlásí stát, vyžene většinu starousedlíků, zkonfiskuje jejich majetek a půdu, do zákonů si dá kategorické odmítnutí jakékoliv nápravy a pak si „demokraticky“ vládne a rozhoduje nad tím zbytkem půdy a země a lidé co tam žili po staletí v míru a bez problémů živoří v trvalých uprchlických táborech v sousedních zemích, po generace bez občanství a práv a celej svět se na ně vysral a většina lidi pro jejich legitimní snahu domoci se spravedlnosti nenajde jiné slovo než terorismus a kozomrdství. Život někdy dokáže být fakt tvrdej.

     • 1/2 To je ale bizarní argument, obhajovat bezpráví tím že ti druzí by to udělali taky za situace kdy ti druzí neudělali NIC čím by to bezpráví vyprovokovali či jakkoliv způsobili.
      Evropská (a v důsledku americká) populace Židů která v 1.pol. 20. století kolonizovala Palestinu pochází ze skupiny Židů kterých v jednu chvíli bylo pouhých 350! (známý Ashkenazi population bottleneck). O původu těchto lidí kteří dnes tvoří ~44% Židovské populace v Izraeli, kteří tam jsou u moci a kteří živí a sponzorují Sionismus ze západní Evropy a Ameriky, nic nevíme.
      Víme však že Židé obývali celé Středomoří, že jako všichni tehdejší Římští občané využívali infrastruktury tehdejšího impéria. Je tak tedy dost pravděpodobné že tito lidé z Izraele odešli dokonce dobrovolně, za obchodem a za lepším, nikoliv v nějakém přímém důsledku vojenské kampaně kohosi.

     • 2/2 Natož pak vojenské kampaně Arabů, to jsme o dalších 6 století jinde, v době kdy Arabové ovládli Střední východ Židé žili po celém starém světě a v Palestině jich bylo málo, stejně tak jako jinde. Hlavní „exodus“ nastal v 1. a 2. stol. po Kristu.
      Arabové Židům nic nedluží, nic nedlužili. Neexistuje žádný validní morální argument který by obhajoval Sionismu – tedy kolonizaci Palestiny EVROPSKÝM národem. Ano, to je důležité mít na zřeteli – Aškenázští Židé jsou Evropským národem stejně tak jako Češi, Němci či Angličané.

   • nejlepší byla Benjiho předvolební kampaň, tuším minulý rok. Do které zahrnul vojenskou anexi velké většiny zbývající úrodné půdy palestinců…pokud by ho ostatní židáci zvolili premiérem. Dokonce to prezentoval přímo v televizi. Pokusil se nějaký z mírumilovných evropanů cokoliv namítnout? Kdepak, pejsci nesmí páníčkovi komentovat činy. 😀

   • Ty jsi ale fakt CeloročníKokot. Od kdy jsou Aškenázští Židé (jsou nesemitského původu zapomněls dodat) Evropským národem? To je jen naplavená Chazarská špína co se vynořila z pekelné řitě a infiltrovala se všude. Jsou nakýblovaný v křesťanství, judaismu i islámu(a kdoví kde ještě). Proto je každá z těchto vír zprzněná a pošahaná. Původních semitských židů je už pomálu jen abys věděl a to do pár % ty břídile.

    • Jestli jsou Slované z Asie kteří do Evropy přišli před 15 stoletími Evropským národem, tak na základě čeho nejsou Evropským národem Aškenázští Židé kteří se do Evropy trousili již od Říma, žili v ní celé 1. tisíciletí n. l. a jako národ se specifickou identitou vznikly na přelomu 10. a 11. století n.l. v Porýní?
     Ty vaše fašounský definice mi ale popravdě nikdy nedávaly smysl.
     Romové jsou taky Evropským národem. Jestli národ má stát není pro jeho definici důležité.

     • Víš co nedává smysl? Všechno co tu vypisuješ. Kydat tu dezinfo to by ti šlo. Slovan v Evropě byl už před naším letopočtem. To datum které tu cituješ je vycucané z prstu. A jinak seru ti na židy, nežidy, semity, nesemity, cigoše, arabáše, slimáky a kdejakou podobnou svoloč. Bez nich by bylo na světě nádherně. To co označuješ jako Evropský národ (nesemitský žid a cikán či jiný neřád) který se přisral do Evropy je spíš nádor, pouze a jen nevítaní přivandrovalci. Přirovnal bych je k obtížnému hmyzu který kam vleze tam akorát dělá problémy a to jsem v přirovnání ještě laskavý. Například cikán je a bude vždy jen nejnižší kasta z Indie.
      Nic víc nic míň. Takže si ty sluníčkářský hemzy můžeš narvat do prdele ty Kokot.

   • Rusové taky prodali Aljašku za pusu Amíkům. Ti tam pak našli zatracený kvanta nerostnýho bohatství a Rusové se dodnes můžou tahat za vlasy. A posílaj jim za to teroristy? Palestinec se už mohl mít podobně jako Izraelec, kdyby místo samopalu vzal někdy do ruky cihlu. Jenže jejich mentalita je pokažená. Vždyť i pro ostatní arabský národy jsou to něco jako pro nás cigáni.

    • Máš ty vůbec páru o tom k čemu se vyjadřuješ? Židé v Palestinském protektorátu vlastnili méně než 10% půdy, to je fakt. Zbytek vlastnili Arabové a ne-Židé, asi 70% a zbylých něco přes 20% bylo vlastněno veřejně, tj. protektorátní samosprávou, tedy něco jako státem. O půdě kterou si Židé koupili se nebavíme a tu jim nikdo sebrat nikdy nechtěl. Bavíme se o těch zbylých 90%. Co dalo Židům právo si půdu v Arabském vlastnictví přivlastnit? Co dalo židům právo si přivlastnit veřejně vlastněnou půdu a začlenit ji ke svému Izraeli? V obou případech je to půda která měla a mohla Araby živit, k vůli které se mohli rozvíjet a na které mohli budovat. Vyvlastněním a znárodněním o tyto možnosti přišli. A to samé se dodnes odehrává na Západním břehu, kdy za normálních okolností by k vesnici i městu přeci patřil nějaký souhrnný katastr veřejné půdy kterou by obhospodařovala veřejná správa – tu však Židovští okupanti ukradli, nastěhovali tam osadníky a Arabských měst a vesnic postavili zdi.

    • Stát bez půdy nemůže existovat. Půdu v Palestině Arabům ukradli Židé a mají ve svých zákonech, že ji nikdy nebudou vracet.
     Arabská samospráva která nemá k dispozici půdu a která reprezentuje statisíce lidí kteří se domáhají spravedlnosti, spolu s miliony do zahraničí vysídlených Arabů čekající na totéž, nemůže nikdy existovat a fungovat jako samostatný stát a to je taky samozřejmě účel toho veškerého Židovského počínání. Podívej se někdy na mapu Západního břehu: města a vesnice jsou Arabské, půda mezi nimi je zabraná Židy. Jak tohle někdo takové jednání může vědomě obhajovat je mimo mé chápání, snad jen nevědomost.

     • Nijak netvrdím, že po holocaustu si židé mohli vymínit cokoliv a celej svět by jim na to kývl. Izraelsko-palestinský spor bude vždycky horké téma, které snad nikdy nebude mít absolutně spravedlivé rozhřešení. Ale jde taky o to, co s tou příležitostí kdo udělá. Území Jeruzaléma byla vždycky horká půda. Stačí se podívat jak se křesťanské a muslimské říše o něj přetahovaly. Jenže zatímco Izraelci, a ti po tisíciletí nenávidění židé, tam uprostřed pouště vybudovali funkční moderní prosperující stát, který si žije vlastním životem, Palestinci nedokázali skoro nic. Nevěřím na historky o zlém Izraeli, který jim brání v růstu. Izraelci si určitě rádi přisaděj, ale umím si domyslet, jak po všech těch letech vleklého sporu už zcyničtěli. Palestinci mohli žít s Izraelci v míru, ale sami do toho házejí vidle a melou cosi o nahnání Izraelců do moře. Osud Palestinců budiž tématem pro nadšené lidsko-právní neziskové organizace, svět současnou Palestinu nepotřebuje, smůla pro ně.

Pracovní nehoda #13

Dopravní nehoda #6