in

Zastřelená puma

USA: Turista ostře reagoval na setkání s divokou pumou americkou.

Ohodnotit příspěvek

-98 Hodnocení
Líbí Nelíbí

 1. Já vám nevím.
  1. Jsou známé případy, kdy puma pronásledovala člověka xy kilometrů. Takže i kdyby couval a křičel, tak by ho dost možná nenechala.
  2. Mohl dát varovný výstřel, který by ji mohl, ale i nemusel odehnat. Otázka je, jak už tady někdo psal, jestli třeba neměl jenom jeden náboj nebo nespolehlivou pistoli. Každopádně, kdo si s sebou bere pistoli s jedním nábojem (ale tak třeba si po cestě z prdele zastřílel a neměl, že?).
  3. Kdo z vás nikdy nejedl jelena nebo divočáka, srnku nebo zajíce… Já jedl i medvěda.
  4. Od klávesnice se dobře píše, ale v reálu byste se tu všichni spíš zesrali strachem.
  5. Já miluju kočky, malé i velké, to video mi nedělalo dobře, ale respektuju právo na život člověka na úkor zvířete a každý, kdo s tím nesouhlasí, ať přestane žrát maso nebo skočí pod vlak.
  Amen

 2. tyvole vy jste fakt k smíchu. kdy jste vy intelgenti, co tady mektáte o střílení do vzduchu byli nasposled v lese? a kolikrát jste v tom lese potkali zvíře? … tvl kokoti. určitě by stihnul vystřelit do vzduchu a pak vyhodnotit, jestli se kočička lekla nebo ne. jediná kokotina co udělal bylo to načátet, aby potrápil vaše tupý mozečky naprosto nechápající reálnej svět.

 3. Curaci, co tu melete o krasne kocicce. By ste se posrali, kdyby na 5-10m od vas byla selma, co vas dokaze zabit. A vystrel do vzduchu? Co kdyz mel 1naboj? Kocka se nediva na filmy, aby se lekla ze ma zbran. Dementi! Pokud sledujete tyto videa, tak jste mohli videt minimalne 3 pripady, co puma sledovala 20min cloveka. A pokud ctete, tak nekolik pripadu kdy v usa divocine zabila cloveka. Zasranci tupy kurva, takove sracky tady pisete.

 4. Škoda…nadherna selma! Je fakt, ze mi v Kanadě typek z NP rikal,ze když ji vidis, tak uz jsi mrtvej 😀 ..ze to znamena, ze te treba 20 min stopuje, jde za tebou, a ukaze se az bezprostředně pred utokem…No ale tady to vypada jinak.Kdyby fakt ten picus vystrelil do vzduchu, nejspis by vzala nohy na ramena… Mel se radsi nechat sežrat, o jednoho zkurvenyho lidaka min..

Sebevražda před rodiči

Dobré ráno