in ,

Miloš Zeman – vítěz Videostopu (1990)

46letý Miloš Zeman vyhrál v soutěži Videostop televizor s tehdy novou funkcí teletextu. V roce 1990 byl tehdy inženýr Zeman pouhým občanem (politicky pouze poslancem Federálního shromáždění), jinak vedeným jako vědecký pracovník Prognostického ústavu ČSAV, bytem v Praze.

Ohodnotit příspěvek

54 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Milda Zemanů nebyl marnej. I když jeho móresy zaváněly vždycky nabubřelou arogancí a chladnokrevným buranstvím, tak z hlediska přehledu, vědomostí a intelektu jsem ho uznával, i když bych ho nikdy nijak nepodpořil. Škoda, že si to tak posral a nasral se zpátky do politiky, aby nasral postupně snad skoro úplně všechny. Mohl se uchlastávat na Vysočině, rozdávat ty svoje bonmoty a byl by klid.

  2. Vrele doporucuji (jinak jsem anti-politicky zalozeny clovek,) videa s Miroslavem Sladkem <3 <3 <3 (ten clovek by dnes mel 1000%ni hlas od me malickosti) a jinak kdyz uz nic, tak i mozno sledovat Zemana za 'mladych postkomunistickych let' …. Neskutecne kapacity, co se tyce 'argumentace a rozhledu' …. Netroufnul bych si i dnes v mych plnych letech jit do 'areny' proti takovym kapacitam

  3. Miloš byl frajer. Byl to charakter. Ted je trosku kokot, ale ktery dedek neni. Semlela ho reprezentace ostatnich stran a nevidel horizont nadeje, ze by se v ceske krajine melo neco zmenit. Byt tam od tech ’90 v politice vice lidi jako on, tak bychom byly jinde. Klaus je buzerant a Havel byl umelec no, chudak co to myslel dobre a nevystupoval zle, jen hovno vedel o politice. Ale Zemič je klasa. Škoda že ho to semlelo a vylil si mozek. Ted je k smichu.

  4. čo to je za kokotina v popise, to nebol premiér, ale PRÉMIE, výhra, zrejme prvá cena za ten televízor…. veď po celý čas tam bolo slovo Videostop, čo má rozhodne viac písmen ako „premiér“…
    však počkajte, už takmer máte vládu takých obrkokotov ako my na Slovensku a za prezidenta vám dosadia niekoho podobného ako jeu nás skurvená vypasená sviňa SorošČaputová, ešte len budete so slzou na krajíčku spomínať na Zemana!

Sebevražda v chatě

Drsní školáci