in

Setkání s kartelem

MEXIKO: Aaron a Logan, dva američtí turisté na výletě do Mexika, se ztratili v malé venkovské oblasti ve státě Tabasco, když v tom je náhle zastavili ozbrojení příslušníci drogového kartelu. Vyděšení turisté je prosili, aby jim neubližovali, zatímco jeden z ozbrojenců se ptal na jejich jména a cíl cesty. Po kontrole kufru vozidla je kartel pustil.

Ohodnotit příspěvek

36 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Píšou, že to nemusel být kartel. Prej to mohla být místní domobrana, ochranka soukromého pozemku, nebo kartel. První co jim ve španělštině řeknou je „Vy jste se ztratili nebo co?“ a porád je uklidňujou, několikrát mu říkájí „uklidni se bělochu“ a „no problem“. Pak se jich ptají proč tam jsou a kam jako jedou. Logan se jim pak snaží vysvětlit, že jeli za mámou a odbočili, pže si někde chtěli v klidu vykouřit ptáky.

  2. Kartely se v Mexiku paradoxně těší poměrně velké oblibě. Kromě toho, že se zajebávají mezi sebou, tak dávají lidem práci, provozují turistické resorty, bary, kluby a podobně, kde se “snaží” prát peníze. No a kdyby tam někdo zabil amerického turistu, tak už by tam ostatní Američané nejeli a jejich “čisté podnikání” by šlo do prdele. A to je to poslední, co chtějí 😉

    • Čemu se divíš? I Yakuza v Japonsku je oblibená, protože v případě přírodnách katastrof, sestaví pomoc a pošlou ji do postižené oblasti. Je to taková druhá vláda, která se stará o blaho společnosti, aby nikdo nedělal bordel víc než má apod. To jen tady se to totálně zesralo a máme ve vládě samý zmrdy co to tady jen drancujou a tunelují. Tady v ČR už nikdo nic pro blaho lidí nedělá, takovej kartel si pohlídá aby v jejich části vesnice byl klid. Rozhodně to tam funguje líp než v česku, kde je mafie stavebních úřadů, kterej je spíš stát ve státě. A víc než prosperita ho zajímá kolik si jakej úředník může narychlo nahrabat.

Vražda rodičů

Blbá lama