in

Police vs bezrouškaři

POLSKO: Zásah policie v obchodním centru, kde nakupovali nebezpeční lidé bez nasazených roušek.

 1. Zákrok naprosto v pořádku. Naopak polští kolegové ještě velice klidní. U nás by za to tihle „hrdinové“ bez roušek ještě vyfásli Násilí proti úřední osobě … Už mám plný zuby těchto rádoby „hrdinů“, co všude chodí bez nasazené roušky a dávají najevo, že jsou něco víc. Ne, jste jen hovna a ukazujete svou debilitu navenek. Nejhorší, že sebou strháváte stovky dalších bezmozků. Jedním slovem NEZODPOVĚDNOST a davové šílenství. Až budete ale chcípat na Covid19, tak si třeba vzpomenete, že jste mohli bývali uvažovat jinak a trochu s pokorou a úctou nejen k sobě, ale i druhým…Covid jsem měl, znova ho fakt nechci. Proto jsem očkován. Přesto nosím všude roušku – je to OHLEDUPLNOST (když pominu, že se tím i dodržuje právní předpis). Kdo tak nečiní, svého štěstí strůjce a přeji mu konfrontaci s policií. O očkování jako takovém nemluvím – to je právo každého se rozhodnout, zdali jít či nikoliv.

 2. Po přečtení vašich drsných komentářů se vůbec nedivím, že občas narazím na video, kde se vy „drsní muži“, necháváte jebat do prdele umělým čurákem, oblečení v silonkách, a ptáčka máte schovaného v miniaturní kleci.
  Naočkovat, roušku na hubu, mlčet, a roznášet jen to, co řekne fuhrer. Co uvařila maminka na oběd dnes?

 3. Vsichni tyhle anti rouskari apod jsou KURWY JEBANE…. Jednou je takove narizeni, tak jej MUSI!!!!! vsichni respektovat. Nelibi se ti? Tahni do pralesa pestovat si korinky a lovit zver…. Mam pokrk techto radoby hrdinu…. Si lidi mysli, ze se to libi vsem i tem co nosi rousku? Tahle podradna radoby hovna se nedokazi prizpusobit vladnim narizenim a mela by byt okamzite zavrena do lagru

 4. sami ovce tady koukam… nejak rychle jste si na ta omezeni zvykli.. a bude to jen horsi.
  kvuli lidem s timhle „jednou jsou narizeni“ nazorem to postupne pujde vse do haje.
  cely svet se bouri, je to jak ve filmech, vetsina to bohuzel nechava byt, budte radi za tyhle jedince, co si kvuli svobode a nazoru nechaji nakopat prdel. jen skoda tech cervenych tenisek

 5. Z toho videa někdo může nabýt dojmu, že to policajti přeháněj. Proč někoho vzít paralyzérem, kvůli blbý masce, kvůli nějakýmu koronaviru. Jenže o to vůbec nejde. Paralyzován by nemusel být vůbec nikdo, kdyby se například otočili a odešli. Nikdo by jim neubližoval, ani by nemuseli uposlechnout. Ne policie, ale nedostatek inteligence, sociálních dovedností a nesmyslná agresivita jim to způsobila.

 6. Jsem proti očkování, respektive jsem pro svobodné rozhodnutí se očkovat, nebo neočkovat, ale ty respirátory musíme nosit všichni a to, že si někdo myslí, že jeho hovno smrdí míň, tak ho nepotřebuje, to mě taky sere. Takhle bych zacházel s každým takovým debilem, jako byl tenhle a ta píča měla dostat taky. Na policajty se prostě neútočí kurwa!

Zapálení auta na čerpací stanici

Amputace nohy