in

Teenager střelil zloděje

9.prosince 2021, Philadelphia, USA: 14letý syn majitele pizzerie Bolds Pizza střelil do ksichtu 33letého zloděje, který o chvíli předtím vykradl nedalekou lékárnu CVS. Pachatel byl převezen do místní nemocnice v kritickém stavu.

Ohodnotit příspěvek

142 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Philadelphia. Město známé jako klíčová lokalita americké revoluce, dostaveníčko několika našich slavných hokejistů a město s se skoro nejhorší kriminalitou z celých států. Rajská zahrada, kde se policisté učí mít ruku na zbrani i při rutinní silniční kontrole. A hádejte, co tam mají. Správně. Spoustu černošských gangů, kteří tu kriminalitu udržují na vysokých číslech.

  2. Jsem si vzpomněl na jednoho zdejšího dementa, který psal, že USA je lepší jak ČR, jak je ČR na hovno a podobný sračky. Podle něj je jako v čem to USA lepší? Že tam musí nosit kver i 14 letý kluk, aby byl v bezpečí? Že tam jsou na denním pořádku vraždy? Nebo že se v USA smí říkat pouze politický korektní žvásty, tak jako u nás za totáče? Nebo že si tam plno lidí nedovolí ani zdravotní péči? Nebo vlastní bydlení (to už se bohužel pomalu stává u nás taky)? Že kvalitní školy jsou u nich jen soukromé? Tak čím? Aha, že jsou největší zbrojaři? Trefa? Jo nebo ne? Znám několik lidí z USA a Kanady a většina z nich už u nás zůstali a to nejen tím, že tu mají manžely/manželky, ale taky proto že v ČR je bezpečnější, dostupnější zdravotní péče, dostupnější školy…i takové banality, jako městská hromadná doprava, která je tu prý dle nich pravidelná a jezdí jak má. Takže si toho všichni važme. Já si toho vážím..i své Madam, která mi za odměnu dnes naloží rákoskou, ale to už je mimo téma

Nestihl

Válka v Tigraji