in

Znásilnění

Obsah tohoto příspěvku je pouze pro registrované uživatele.

Ohodnotit příspěvek

-104 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Je docela průkazné, jak to s Afrikou vlastně je, když se na ni kouknete retrospektivně, zpětně. Jako děcko si pamatuji ty nejrůznější neziskové organizace, i reklamy v TV měly, které lákaly k příspěvkům pro Afriku, tehdy hlavně ty největší organizace. Ve školách jsme měli dvakrát do roka nějakou sbírku, jako předškolní dítě mě bába tahala do kostela, kde byla kasička v podobě černouška. Když jste hodili minci, tak černoušek pokýval uznale hlavou. Pak přišly takové ty akce s kozou do každé rodiny. Tohle všechno tu samozřejmě bylo už o mnoho let dříve. A dnes? Je to tu stále. Pořád se z toho středověku nedostali, pořád nic nemají, pořád jen hlad, svrab a neštovice, pořád se posílají pomoci, příspěvky. A změnilo se to jak? Buď nijak, nebo k horšímu. V JAR se zbavili bílého muže, ale také částečně pokroku a nízké kriminality, Somálsko je i 28 let po západní intervenci stále hovnistán, v Nigérii vznikla nová radikální organizace Boko Haram, Niger je pořád země s nejnižším průměrným IQ na…

    • … světě, Mugabe v Rhodésii, atd. Už právě někdo jako školním dětem nám nějaký učitel vyprávěl o Africe. Jak tam všespásná OSN pošle kamiony s potravinovou pomocí a odjedou. Posléze přijíždějí ozbrojenci, kteří vytrhnou chudákům jídlo z rukou a nakrmí tím svoji milici. Tam totiž nevládne průmysl ani politická garnitura, ale AK-47. Vždyť munice do něj tam stojí míň, než to jídlo. Ale klidně posílejte příspěvku na ozbrojence v Africe. Když vás to baví.

  2. Ty pičo, mě ani tak nesere, že se tam tohle děje. Je mi to celkem jasné, ale pak si představ nějakého zpíčeneho negra někde jinde ve světě, kde mu někdo něco řekne a to ještě bez důkazu a pomalu se linčuje !!! WTF ? ale tohle nikomu nevadí, ani tomu co si stěžuje na údajné rasistické kecy, případně skřeky napodobující opice… a to si myslím, že znásilnění je to nejmenší co je tam na denním pořádku..

Fotomix #4

Trestání zloděje