in ,

Srážka chodců

22.května 2021, ČÍNA: 31letý řidič BMW úmyslně najel do skupiny lidí na přechodu ve městě Dalian v provincii Liaoning. Zabil pět z nich a dalších pět bylo hospitalizováno s různě závažnými zraněními. O kus dál havaroval, z vozu utekl, ale o pár hodin později byl zadržen. Údajně přišel o hodně peněz při neúspěšných investicích a takto se rozhodl pomstít společnosti.

  1. Promiň ale to je přesně ta stádovost, blikne zelená a všichni jak stádo jdou na zelenou a nikdo se nerozhlédne. Neřeší to, však jsem ve společnosti a společnost mě ochrání před bezprávím. A tak jde aniž by se rozhlídl.
    Já se vždy ujistím, že nějaký auto jede. Samozřejmě né vždy, muže se stát, že ve spěchu zapomenu, ale snažím se vždy hlídat situaci. Viděl jsem na internetu dost nehod i při čekání na zelenou, takže si vždy stoupnu proti směru za semafor, tak aby kdyby náhodou auto vjelo na chodník, tak aby napřed narazilo do sloupu semaforu, než do mě. Já vím, je to taková pičovinka, ale v proč jít neštěstí naproti?
    A tohle jen ten stejný případ, ovce si myslí, že auta nemůžou jezdit po chodníku, nebo že auta musí zastavit na červenou a neuvědomí si, že nemusí být vše tak jak jim někdo řekl ve škole, v televizi nebo na internetu. A pak čumí na následky a brečí, že je stát neochránil před pirátem silnic. I když to mohl být člověk co najezdil miliony kilometrů bez nehod a dostal infar

IMG 20211230 204336

Parádní africký rituál

IMG 20220101 151858

Párty v Austrálii