in

Brutální zloděj

UKRAJINA: V kómatu skončil starší muž, kterého u výtahu ve městě Záporoží napadl a okradl pachatel přestrojený za ženu. Policie jej již dopadla.

Ohodnotit příspěvek

-56 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Lidi by na své 60. narozeniny měli dobrovolně odejít a přestat zatěžovat svojí existencí lidskou společnost. Zdrojů je omezeně a ten zoufalý trans mladík se pouze snažil obstarat živobytí. Jeho jednání v žádném případě neobhajuji ale dá se lidsky pochopit. Denně potkávat tisíce důchodců kteří zabírají vzácný životní prostor a zdroje které by mohly využívat mladé rodiny s dětmi je náročné a ne každý se s tím dokáže vyrovnat. Kdybychom se zbavili starých lidí, skokově by se nám zvýšila životní úroveň a DPH o desítky procent.

  2. Ukrajinska zbytecna mrdka zkurvena. Po rusacich dalsi totalne zbytecny narod na planete. Suma sumarum 99% zpicenych narodu od nas na vychod jsou uplne zbytecne. Od slovaku, pres balkanske mrdky, Rusko a dal na vychod jakbysmet. Totalne zaostale vypicene narody plne tupych podradnych negramotnych poloopic…kdyby se vsichni tihle zmrdi vyhladili, zaorali a na jejich uzemi se pestovaly treba brambory, bylo by to mnohem vic uzitecnejsi. Tfuj, zkurvene pice

Domácí mazlíček

Nehoda po nehodě