in ,

Policie vs demonstranti

KAZACHSTÁN: Demonstranti vytlačují policisty z pozice ve městě Atyrau. Ministerstvo vnitra oznámilo, že během nepokojů v několika regionech země bylo zabito osm policistů a členů Národní gardy. Dalších 317 příslušníků bezpečnostních složek utrpělo zranění. Protesty vypukly 2.ledna ve městě Žanaozen den po zrušení cenového stropu na LPG, jehož ceny se záhy zdvojnásobily. Následně se demonstrace rozšířily do dalších měst.

 1. Mám rád tenhle web zejména kvůli lidem, co sem i na FB chodí komentovat ty svoje vtipný hlášky. Ale když pak vidím, co sem píše (a ne málo) dutých hlav za názory na policajty, tak si vlastně říkám co jste zač….? To jste všichni nějaký fotbaloví vymaštěnci nebo co vám ty fízlové udělali? Já jsem třeba s fízlem měl problém jednou v životě a to byly 3 ženský, co se nedostaly dál, než na měšťáky rozdávat pokuty za parkování. Jinak mám k fízlům respekt a bez nich by žádnej stát nefungoval. Akorát teda nesměj mít holý ruce.

 2. normální policajti jsou v tom tak napůl, ale když demonstranti chytnou tajnýho, tak si na něm vybijou zlost. Jinak Kazachové už maj toho jejich kleptokratickýho režimu asi taky plný zuby. Přestože má Kazachstán obrovský příjmy z težby všeho možnýho, tak maj sotva co žrát a bejvalej prezident se topí v penězích.
  odkaz
  Podle týhle stránky má i pár chaloupek v Karlových Varech

 3. Plyn jim zdrahnul dvojnásobně přes noc. Což je docela problém, protože na něj jezdí většina aut. Přesto, že je Kazachstán bohatý na suroviny, tak nemají vubec vybudovanou infrastrukturu, a vše se dováží právě nákladní dopravou. Takže zdražení plynu zdražilo spoustu dalších věcí. Vetšina protestujících nemá žádné politické požadavky ani vůdce. Prezident relativně nedávno odstoupil, po té, co byl ve funkci 30 let. Nicméně jeho rodina stále ovládá většinu zdrojů, a v mediích bývá občas stále označován za prezidenta :D. Internet a telekominkační sít byla vypnutá, nicméně se to dalo občas obejít přes VPN a taky někomu fungovaly některé služby od applu.

 4. Ti se toho nebojí, zdražíte nám vlastní plyn jdeme na vás. Tady u nás se do německa prodává jedna kWh za 0,17Kč a nikomu nevadí, že si naši elektřinu nyní kupujeme zpět za 3,5Kč/kWh. A ochotně jak poskoci Německa platíme ani nevíme za co.
  Tady českej pepík nezvedne mastnou bradu od piva a nepůjde podřezat sloupy vedoucí do německa, protože se bojí svého německého pána. Jste všichni posraní zmrdi a ano komunističtí Piráti nemůžou za vaše posraný životy. za svoje posraný životy si můžete sami, když si nedokážete vydupat normální životní podmínky.
  Se na sebe podívej ty ovare, nadáváš Ovčáčkovi, směješ se Zemanovi a nadáváš na Babiše, ale sám pro sebe nejsi schopný udělat nic. Jen se ohýbáš před němcem jak před nějakým bohem. Zplynovací komory taky budou, neboj.

Wildlife Photographer of the Year 2021 The Peoples Choice Award

Wildlife Photographer of the Year 2021

IMG 20220106 084646

Únik před smrtí