in ,

Bitka kvůli respirátoru

9.prosince 2021, Praha, ČR: V souvislosti na podezření z ublížení na zdraví policie pátrá po muži, který v supermarketu Albert zaútočil na člena ostrahy. Ten ho u vstupu upozornil, že nakupovat může pouze s nasazeným respirátorem. Muž byl však opačného názoru a pokračoval dál do obchodu. Člen ostrahy se mu proto postavil do cesty a mezi muži došlo nejprve k verbálnímu a poté i fyzickému konfliktu. Securiťák utrpěl zlomeninu dolní čelisti, což si vyžádalo operaci – zpevnění dvěma titanovými destičkami a šesti šrouby.

Ohodnotit příspěvek

0 Hodnocení
Líbí Nelíbí

Napsat komentář

 1. Všiml jsem si, že se tu objevuje celá řada názorů o přirozený imunitě a očkování. Zdá se mi, že ten, kdo uznává přirozenou imunitu tak nějak přirozeně hejtuje očkování. Někdo se tu ptal na Švédsko vs. Izrael. Švédsko bylo hodně benevolentní v opatřeních. Zajímavý je, že tam rozhodoval epidemiolog, ne politici. Tak nějak to všichni vnímali, protože ten epidemiolog byl pod kontrolou dalších odborníků, ne politiků. Dneska je proočkovanost Švédů vyšší než 85% přesto, že očividně museli mít i dobrou promořenost. V tom případě, dle úvah některých zde, mi vychází, že to musí být národ debilů, nechat se očkovat, když už museli mít protilátky. Jak paradoxní.

 2. Lidi nenechme se takto rozeštvávat. Je hromada témat, o kterých se dohádáte i s nejbližším člověkem. Každá doba měla to své. Ve 30. letech židé, za komunistů nepřátelé státu, dnes covid. Psaly se seznamy, udávalo se, společnost byla rozdělená. Dnes se tomu smějeme, jak byli tehdy hloupí a nechali se rozdělit, ale za 30-50let na nás budou naši nástupci pohlížet úplně stejně. Stačí to téma dostatečně vyhrotit, což je dnes v přeinformované době celkem snadné a když teď poklikám na netu, tak najdu seriozní doktory s jedním i druhým názorem a vyberte si.. Stále platí pořekadlo- rozděl a panuj, takové společnosti se vládne nejsnadněji a měli bychom být v tomto případě obezřetní a nenechat se rozházet. Toto politikům nejvíc vyhovuje. Košíku, nefušuji ti do řemesla, ale možná by bylo na zváženou, zda tady vůbec dávat příspěvky o covidu. Chodím si zde odfrknout, přečíst si vtipy na uřezanou hlavu, a pak je tu několikátý příspěvek a pod ním 130komentů covid hádky. Na to jsou novinky, idnes, atd.

 3. Tihle hrdinové, to je něco … Budou si komplexy své debility léčit na někom, kdo jen dělá svoji práci. Je zajímavé, že bez respirátorů v obchodech chodí zejména debilové na první pohled a různí nepřizpůsobiví. To budou zajisté ti nejinteligentnější z nás … ti, kteří prohlédli celosvětové spiknutí … ti, kteří vystudovali vysokou školu života.

 4. Já tu hru na roušky od léta nehraju. Měl jsem ji jen dvakrát, když jsem nes kamarádovi věci do nemocnice po operaci žlučníku. Ale určitě bych se nikým nestrkal, prostě půjdu nakoupit jinam. Ochranka vás může akorát upozornit, tak jim mile poděkuji, že mě upozornili a pokračuju dál. Jednou na mě někdo v Lidlu zavolal měšťáky, přišla ke mě docela fajn policajtka s tím, že jsou nějaký nařízení, se kterými nemusíme souhlasit, ale jestli tedy opustím obchod. Měl jsem skoro nakoupeno, zeptal jsem se ji, jestli to můžu zaplatit, prej ok, tak jsem šel v klidu na kasu a pohoda. I kdyby chtěla pokutu, klidně to s ní sepíšu a pošlu do správního, tam to stejně vyšumí. Ale 99% návštěv obchodů v klidu, většina sekuriťáku nebo aktivních důchodců si spíš troufne na 50kg holku než na mě 110kg vysokýho motorkáře. Jo a necítím se jako hrdina, prostě nehraju tuhle politickou hru, ale ani neosočuju druhou skupinu rouškařů a očkovanejch, protože jak to bylo se dozvíme za pár let nebo taky desetiletí.

 5. Tady je to zase samej rozumbrada se skvostným selským rozumem. Podle mého, respirátor zrovna v krámu, kde je lidí pravidelně mraky, protože je to národní sport, smysl má. Nechápu, proč je pro někoho problém si to nasadit na půl hoďky, když já to mám v práci při ošetřování 8h. A jsou i horší situace. Třeba když je venku 38 a na sále máš krom oblečení empír. Taky operační tým neřekne, že to nedaj, protože se jim blbě dejchá a je jim vedro. Prostě mi to přijde, že je to pohrdání prací zdravotníků, ale ať si to každej přebere jak chce. Když vidím někoho v krámu bez respíku, nestojí mi ani za dobrej den.

 6. Nejlepší jsou imbecilové co 3 měsíce tahají z kapsy, auta, kabely stejnej špinavej, bekteriema, virama a plísněma nasáklej hadr, mrdnou si ho na tlamu, že jim z toho leze frňák půl metru dopředu, všude okolo mají na 2cm mezery a tváří se jak chrání sebe a všechny okolo. Korunu tomu nasadí s respirátorem KN95, což je čínský zednický hadr. Je to jako by jste si do okna místo sítě proti hmyzu dali pletivo. Ať žijí covidisté – imbecilové.

 7. sekuritak nema zadne pravomoci, v obchode je vlastne k hovnu.. muze sice cloveka zadrzet ale bez pouziti nasili apod.. neni to fizl.. nemuze se podivat bez svoleni ani do tasky.. jedine co muze je na tebe cumet jako curak..nejlepsi je kdyz sekurity dela nakej starej zeschlej plesnivej dedek.. ten nema sanci zadnou. Ta by ho ta tecka zabila.. Lepsi je drzet hubu a krok.. Nikdy nemuzou vedet kdo ma u sebe kver apod..Za ty drobne co plati to nema cenu riskovat..

 8. Doufám že securitak aspoň bude chtít nějaké odškodné.
  Když někdo nemá na hubě roušku tak je to sice kokot, ale ve výsledku je mi to jedno.
  Ale pokud je takový kokot, že se bude hádat a napadat lidi a to má ten debilní respirator na ruce, tak ať se zmrd pěkně prohne 😉 na kriminál to asi nebude, ale pěkná pokuta s podmínka snad ano ❤️❤️

 9. A co securiťák čekal, kremrole? Týpek si to posral, že se ho dotkl jako první. Školácká chyba, za to má u mě mínus. Já bych šel klidně dál, i kdyby mi tam takhle nějakej pologramotnej securiťák stoupnul, ignorace a šel bych furt. Buď by to vzdal a nechal mě nakoupit nebo by na mě vztáhl ruku a pak by ho museli destičkovat a šroubovat celýho :-))) Co si tady kurva v tom státě každej myslí, že budou lidi dělat, když si z nás mocipáni dělají dobrý den? Je potřeba si tímhle tempem zvyknout, že na kasu bude dostávat víc a víc takových loutek.

Barbara Broadcast (1977)

Ubodaný k smrti