in

Psychopat v metru

14.ledna 2022, Brusel, BELGIE: Mladý zmrd úmyslně strčil neznámou ženu do kolejiště metra ve stanici Rogier. Podezřelý byl zatčen v jiné stanici a obviněn z pokusu o vraždu. Policie zjišťuje jeho psychický stav a motiv činu.

Ohodnotit příspěvek

-43 Hodnocení
Líbí Nelíbí

 1. Menší UPDATE z belgických novin NWS.vrt (německy):

  Jedná se o 23 letého francouzského občana, který byl v minulosti vyšetřován fr. policií, ale neví se proč.

  [Ono by se vědělo, kdyby se zvedl telefon a vyžádal se u Francouzů výpis, ale asi se vědět nechce].

  =

  Čili to začíná hned v zárodku tradičně zavánět mlžným oparem tajemna a „psychicky nemocný mladík“ s ničím nesouvisí.

   • Pokud nemá, tzn. je to nějaký přivandrovalý abduláh, tak případ brzo probublá, možná ještě tenhle týden. Pokud má, půjde bručet na doživotí. Určitě se vyplatí sledovat vývoj, protože nikdo, kdo je duševně nemocný, se nezačne projevovat až ve třiceti – to zas budou tuny žvástů, jak ho měli dementní fízlové v hledáčku a kdesi cosi.

    Tady někdo píše, proč ho nezačali lynčovat: protože západní Evropa je naprosto zdegenerovaná a lidi úplně ztratili pud sebezáchovy. Do toho přidejte strach z toho, že když mu dáte po hubě, tak vás budou popotahovat za rasově motivovanej útok a ve výsledku máte to, co je vidět na videu.

    Trochu to připomíná útok v roce 2016 v Berlíně, kdy ta přivandrovalá sračka pozvaná Merklbábou rozjela kamionem vánoční trh. Co bylo potom? Z kamionu vystoupil, vlezl do metra, z něj přestoupil na vlak a odjel přes celej Reich až do Itálie. Ti trapní šašci byli naprosto paralyzovaní: a jsou de facto do dneška.

 2. Ruku na srdce – kdo z vás něco podobného již neudělal a nebo k tomu neměl silné nutkání? Není uspokojivějšího vyjádření dominance než když připravíte nahodilého nevinného člověka o život. Matka, babička, má dcery a vnučky, manžela, přátele, kolegy a sny. Nehlídá si záda, svině hloupá, důvěřuje „společenské smlouvě“ a sociálnímu „smíru“. Nasrat! Já takovou sračku nikdy nepodepsal, já si život v zaprděné Evropě nevybral. Škoda že nechcípla, doufám že má alespoň vyražené všechny zuby a bude se muset k vůli nové protéze zadlužit a nezbydou jí tak peníze na dárky pro vnoučata. Pohonil jsem, mám rád tu moc na životem druhých lidí.

Smrt čeká všude

Řev kobry královské