in ,

Hromadná nehoda na D5

20.ledna 2022, ČR: Čtvrteční hromadná nehoda na dálnici D5 na Berounsku, do které se zapojilo 20 osobních a 16 nákladních vozidel. Tři lehce zraněné odvezli do hořovické nemocnice na chirurgii, dva se středně těžkým zraněním přepravili letecky do Prahy.

Ohodnotit příspěvek

52 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Jsou to prostě kokoti kamioňácký, jedou kudlu, protože zatím co mají tejden nemytou prdel v kamiónu a mastný triko od turisty z lidlu, tak jim doma stará prcá ligu s jiným a proto pospíchají domů. Jsou to dementi a můžou za většinu těžkých dopravních nehod. IQ tykve protože točit volantem umí i lojza který nedochodil základku. Snad z toho ponesou důsledky a přijdou o Ř.P. ať táhnou do skladu na ještěrku hovada.

  2. Zkurveni vypiceni tupi kreteni…kdo nedokazal dobrzdit, mel tam chcipnout! Pojebane tupe ceske antiridicske mrdy zkurvene! Preju vsem podobnym curakum bolestivou smrt a aby vychcipaly i jejich zkurvene familie! Jednou to do me nekdy narve podobna kunda a zaziva ho na miste stahnu ze zpicene kuze, buzeranta! Varuju vas vsechny, vy tupe mrdky pojebane! Zapnete za tema volantama mozek a chovejte se jak lidi a ne jak arogantni tupe zkurvene pice!

  3. ČEŠI PROSTĚ … 2x za zimu jim nasněží 20cm sněhu a už jsem z toho v prdeli … hlavně, že se týden dopředu hlásí ve zprávách že čecháčkům napadne sníh ale i tak jsou nepřipravení a cesty absolutně neposolené … stačí zajet na první silnici do německa a ta hned bude posolená … ale tak tak co chceš od česka, kde jsou každej rok překvapeni ze sněhu …

Bomba pod autem

Chlap vs medvěd