in ,

Zastřelení Randyho Lansanga

9.února 2022, Florida, USA: Na 36letého Randyho Lansanga byl vydán zatykač v souvislosti s přestřelkou ve čtvrti Fairway Estates na začátku tohoto měsíce, při které nebyl nikdo zraněn. Když vyšel z domu a sedl si na sedadlo spolujezdce, zablokovali policisté vozidlo tak, aby nemohlo odjet. Pak mu nařídili, aby vystoupil z auta a ukázal ruce, čemuž nevyhověl. Když si policisté všimli zbraně v jeho ruce, zahájili palbu, po které byl Lansang převezen do Halifax Health Medical Center, kde na následky zranění zemřel. Čtyři důstojníci zapojení do incidentu mají nyní placenou administrativní dovolenou. Lansangova rodina plánuje žalovat policejní oddělení, aby se pokusila získat i zbytek videí z kamer policistů. Floridské Ministerstvo pro vymáhání práva to vyšetřuje. Lansang měl za sebou rozsáhlou kriminální kariéru, která zahrnovala obvinění z přitěžujících útoků střelnou zbraní, střelby, loupeží, krádeží aut a vloupání.

Ohodnotit příspěvek

53 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Tohle téma mě začíná pěkně srát. Viděli jste to video? někde??? bílej voják říká: shoot me, shoot me, I am not black, you can.. so, shoot me. A tohle vystihuje to, jak to tam teď vypadá. Když jsem si povídala s klukem z Minessoty, říkal mi, že už tam policajti nedělají pomalu ani silniční kontroly. Protesty jsou tam beztak do teď. V US je jiná liga násilí.. nejde ustupovat. Co to je kurva za strategii?

  2. Ti amíci jsou fakt na hlavu…když vím že každý polda do mě může v klidu vysypat celý zásobník když u mě uvidí zbraň tak se chovám tak aby k tomu nedošlo ne? A nejvíc paradox je že teď jdou po těch policajtech…to samé mají v armádě posílají svoje hochy do světa dělat demokracii ale když nějaký ručníčkář řekl že voják zastřelil nezbrojeného tak dostal klidně doživotí za vraždu…demence

  3. celkem masakr že takovýhle video z USA vychází fakt skoro každej den, každopádně týpek na fotce nevypadá vůbec jako žádnej slušnáček, typická hispáncká mrdka která pácha zlo všude kde to jde, a začal bych klidně u toho že pravděpodobně mlátí svojí starou doma( i když občas je to asi potřeba) dobře mu tak o jednoho mrdku míň….

Securiťák sejmul zloděje

Bidenův „noví experti“ na jádro