in ,

Podříznutý drakem

Obsah tohoto příspěvku je pouze pro přihlášené uživatele.

  1. teď mám trochu černé svědomí jestli by člověk neměl nějak vyjádřit soustrast… takže tak činím 🙁

    Je to hrozný….všichni už jsme nějakým způsobem otupělí z každodenního přísunu podobných videí, že to asi už člověk bere jaksi….trochu zvráceně, bez emocí. Prostě věci se stávaj… kdekoliv, kdykoliv, komukoliv…. a nezmůžeme s tím nic. Osobně v tom spatřuju edukativní rozměr, kdy se prostě můžeme z některých věcí poučit a ve svém životě jim předcházet a vyhnout se jim. Takže…. nejsem na to pyšný že na to koukám…ale zase bych to nezatracoval.
    Viz dnešní odsouzení učitelek kdesi v mateřské školce za popálení několika dětí při nepovedeném chemickém pokusu a dolévání lihu aby se to tedy povedlo….klasika, plamen proklouzne parami do lahve, líh/benzín/cokoliv šplouchne v lahvi před hrdlo a zvětšujícím se objemem explodujících par je vystříknut a rozprášen hořící do okolí. Kdyby někde zahlédli případ Třešničkové a jiná videa tak by je podobná blbost nikdy nenapadla… :-/

  2. Pro ty kteří tápou (jako já) co je to proboha souboj s létajícími draky 😀
    nejedná se o žádný bájný příběh ze středozemě, vysvětlení je prosté – pouští se draci, a uzenáči běhají zřejmě nějak dokola a snaží se přeříznout šňůru ostatním drakům „spoluhráčů“. Musí to být děsná zábava. Zřejmě. Nejspíš.
    Pravda, mohlo mě to napadnout, ale nenapadlo… 🙂

Bouře vs. loď

Pád jeřábu v polském Krakově