in

Bombardování na Ukrajině

22.února 2022, UKRAJINA: Bezpečnostní kamery na domech ve městě Shchastya (v překladu Štěstí) v Luganské oblasti zachytily dopad prvních raket.

Ohodnotit příspěvek

-48 Hodnocení
Líbí Nelíbí

Napsat komentář

  1. Mocnosti jen hledají prostor kde si ukážou kdo je větší chlap…když se Amíci stáhli z Afghánistánu říkal jsem si to je Kurva v prdeli…teď budou hledat místo kde se budou moci zase angažovat a ukazovat jací jsou chlapáci. Je to země založená na válce. Nic jiného neumí. Ten konflikt na Ukrajině probíhá neustále od roku 2014…jen teď každej přiléval svojí troškou do ohně…jasný je to že chcípat budou nevinní…za mě bych postavil Bidna a Putina do ringu a udělal zápas století 😅 jestli spolu mají problém ať si ho spolu taky vyřeší a neserou do toho ostatní

  2. Asi takhle. Poté, co jsem 4 roky sledoval, jak média překrucují a informují o Trumpovi a poté, jak se tu 2 roky cíleně lže a manipuluje kvůli kovidu vážně strach nemám. Prostě ne. Už rezignuji na jakékoliv strašení válkou. Hlavně si vy debílci zase dejte na profily ukrajinský vlaječky a buďte hrozně soucítící i když o tom víte úplný hovno. Jediné informace berete z mainstreamu a máte pocit, že svět je černobílý? A to sakra nemám rád Rusko.

    P.S. Admini, nezkoušeli jste nějak oslovit lidi z V.O.X.u kvůli možné spolupráci? Oni chtějí dělat věci po vzoru české sody a nekorektně celkově. Na Youtube mají skvělé věci, ale zaslouží si větší prostor… Viz třeba poslední rozhovor s Turkem právě o Ukrajině.

  3. My Pepíci (a naši bratři z SK) se nemáme v žádném pŕípadě čeho bát, protože jsme součástí Evropské unie a hlavně NATO, které ještě nikdy nenechalo žádného ze svých spojenců na holičkách. Kromě toho, v Německu a Francii stacionuje zhruba 750.000 válečníků, kteří jsou připraveni nasadit za evropské hodnoty život. Když k tomu připočítám našeho vrchního velitele, který z kryplkáry zařve: „Na Bělehrad!“ a všichni náckové i bolševici v okolí se rozutečou a jednoho z morálních majáků české scény generála Pavla, pak za sebe říkám: jsem v bezpečí jako králíček Azurit a najdete mě všude tam, kde je měkoučko.

    No a kdyby došlo na nejhorší, tak si holt za plyn připlatíme jen nějakých 10 000 procent, no. Na to si půjčíme na Zonky: od lidí!

    Ti z vás tady, kdo sledujete zprávy: můžete mi tak jen v rychlosti mimo mísu sdělit, kam se poděla ta nejsmrtelnější epidemie v dějinách lidstva? Ať hledám jak hledám, „po kovidu ani vidu“…

MILFky #3

Sražená cyklistka