in

Palestinská dívka vs granát

28.února 2022, Jeruzalém, IZRAEL: 11letá neslyšící palestinská dívka Manwar Burqan byla zraněna policejním granátem u Damašské brány, kde se sešly tisícovky muslimských Palestinců, aby oslavily svátek al-Israa wa al-Miraj (výročí Mohamedovy cesty z Mekky na posvátné místo Al-Aksá). Dívka utrpěla zlomeninu čelisti a musela na operaci. Izraelská policie musela zasahovat proti radikálnějším věřícím, kteří na ně házeli láhve a kameny. Zraněno bylo dvacet Palestinců a čtyři izraelští policisté.


Ohodnotit příspěvek

4 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Palestina je jako problémové děcko. Píšeš mu poznámky, necháváš ho po škole, dokonce i tělesné tresty přihodíš, nic nepomáhá. Tak ho šoupneš do diagnosťáku, jenže ani tam se nenapraví. Pak vyleze ven a dělá zase jenom bordel, nic neumí, k ničemu není. Až to jednoho mrzkého dne konečně přežene a přestane existovat. Někteří se zastanou, jiní si popláčou, ale posléze všichni zapomenou.

  2. jako sorry ale ta holka si byla plnit bobrika odvahy v davu pubosu co trenujou izraelsky policajty hazenim kameni etc…pokud se drzi nejakyho starsiho bratricka co ji sebou bere nebo segry…tak proste ma smulu…izraelsky policajti notabene tady u toho chramu totiz bezne po lidech nehazeji delobuchy…mam pocit ze tady je jasne dany kdy se u toho chramu muzou modlit izraeliti a kdy mohamedani…a tady to ta sebranka asi chtela mermomoci podle sveho…tak hazeli kamenim…ja bejt tam polda tak se taky nechci nechat zabit sutrakem co hodi nejakej pubos co pak zdrhne a bude to povazovat za vytezstvi…myslim ze delobuch byl na strane prava…priste tam holka pujde snad v case pro ni a jeji spoluverce urcenym…(;…

Chick fight #8

TamiTsunami