in

Podpora Putinovi

RUSKO: Tisíce zaměstnanců online supermarketu Sima-land uspořádaly v Jekatěrinburgu flash mob na podporu vojenské operace na Ukrajině.  Zformovali se u písně „For Donbass“ od Vadima Samoilova, kterou na pódiu zpíval sám umělec. „Masky byly shozeny. Hájíme zájmy naší země, našeho velkého Ruska. Podporujeme našeho prezidenta, našeho nejvyššího vrchního velitele“ – řekl z jeviště Viktor Shepty, místopředseda sverdlovského zákonodárného sboru. Loni během protiputinovskych demonstrací natočila firma podobné video. Zaměstnanci pak přinali, že často neznají skutečný účel takovýchto představení.

Ohodnotit příspěvek

-148 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Vůbec si neuvědomujou, že prakticky celý Svět stojí proti nim a jsme schopni je totálně izolovat od západu ale i východu a že to dost možná hodně změní uspořádání Světa. Mně to docela mrzí, Rusko bylo vcelku nedílnou součástí světové kultury, sportu, vědy atd.. A tohle všechno se teď změní a to oni budou trpět. My jako západ jsme určitě vynalezavější a vývoj tu jde trochu jiným tempem a velmi brzy dokážeme jejich plyn, ropu atd. nahradit něčím jiným. Ano taky se mi tu nelíbí spoustu věcí a taky tu jede propaganda a prosazování absurdit, ale rozhodně je to tu o hodně schůdnější než v Rusku.

  2. Bohužel žijou v nevědomosti, Putin má propagandu zmáknutou velice dobře. Navíc on sám jako člověk je chytrej (byl teda) a nabitej, poklonil se mu i Saudský král a to se nestalo žádnýmu politikovi, vždy to bylo naopak. Není pak divu, že značná část rusů je přesvědčená o tom, že to oni jsou v právu a Putin je skoro jako bůh. Jako když ani ruská matka nevěří své dceři žijící na Ukrajině, že je tam ruská armáda napadla a střílí po nich, tak to je hodně silná propaganda a výplach mozků. Tvrdí jí, že to musí být nějaký omyl, že Putin by tohle nikdy nenařídil. Ty lidi asi v jádru zlí nebudou jen jsou velmi zasaženi Putinovo režimem. Já jsem toho blázna vcelku respektoval, někdy se choval i rozumně, ale tohle co teď provádí je šílenství a už teď tu válku prohrál i kdyby rozmrdal půl Světa. On se už teď zapsal do dějin jako zmrd a válečný zločinec bez ohledu na to, co tento dlouhodobý konflikt vyvolalo. Ale jeho logika je nastavená tak, že Ukrajina má být neutrální ale zároveň proruská.

  3. každá mince má dvě strany, takže nasrat na vás… podporujete evropskou unii vedenou němcema, jste zapoměli na rok 1945… jak nám tady zabíjely rodiny, a pálily vesnice? lidi vodili do koncetráku…a osvobodili nas tu Rusaci, zadne USA…kdyby se ukrajina vzdala je klid… doufam, ze vlada, co v inflaci posíla zbrane za moje penize do UA brzo skape.. stejnak vsichni s nima vychcípou… PRAY FOR RUSSIA!!! PUTIN FOR NEW CZECH PRESIDENT!!!!

  4. Před koncem studene války, se Rusko domluvilo s USA za jakých podmínek skončí. jedna z podmínek byla, že ukrajina nebude nikdy v NATO, proč USA chce budovat raketove systemy v ukrajině a v polsku? je to na Evropskych-ruskych hranicich, Rusko se cití ohroženě(z mého pohledu oprávněně)… porušili dohodu, takže Rusko jen jedná, když s nima nesouhlasí, ale bylo to v ruských podmínkách to znamený jasnou válku, + jako bonus začli propagandu proti Rusku… EU MAFIE vedena zkurvenyma němcama+ ted do toho transka Biden… Kdyby byl trump prezident tak se tohle nestane, protoze na to ma EU moc malé koule, spíš kuličky..
    takže Rusaci zautočili, jak to všichni dávno veděli už před olympiadou. vedela to cina, USA, Rusko, i Ukrajina… jen ta informace musela projit prvni mezi mocipánama(illuminatama – 😀 ) a pak až až pro americkyma/evropsko-americkyma mediama, protože přece jiný nazor se tu mít nesmí, už jsme taky v totalnim state, takže picujte si chcete na Rusko jak chcete kokoti

  5. PROC NEMAME MOZNOST VYBERU PODPORA RUSKA A UKRAJINY???!!! VY RETARDI VYJEBANI VASE MATKY TUPE VAS NIC NENAUCILY!!!! TOHLE JE DEMOKRACIE?!!! ZASRANE NOVINKY.CZ A PODOBNE MRDKY!!!CO JEN NUTI LIDEM ABY SI MYSLELI ZE RUSKO JE TO SPATNE!!! ALE PROC SE KURVA AMERICANI MRDAJI DO EVROPY?!!! RUSKO JE V EVROPE TAKZE NA TO MA PRAVO!!! USA SE NAM SMEJE!!! CELA EVROPA BUDE VALCIT PROTI SOBE A ONI NA TOM BUDOU VYDELAVAT!!! JESTE STE TO NEPOCHOPILI VY TUPE OVCE?!!! MRTKI!!!! ZASRANI NEMCI!!! ZASRANA USA!!!! ZASRANE POLSKO!! ZASRANI PODPOROVATELI UKRAJINY!!! POSILEJTE JIM ZE SVOJI PENEZENKY A NE Z TE MOJI, PROTOZE RADSI UTRATIM ZA UKRAJINSKE KURVY NEZ ZA PODPORU TECH ZASRANYCH BUZERANTU NAHORE!!!

  6. PUTIN JE BOREC!!! MRDKY ZASRANE CO SE KAMARADITE S NEMCAMA PRITOM VAS O 20 LET PRED RUSAKAMA ZABILEJI VY POTKANI SMRADLAVI VYJEBANY!!!! ZASRANA TRANSKA BIDEN A EU MOC DOBRE VEDELA ZE NEMAJI STRKAT PRSTY DO POSTSOVETSKYCH REPUBLIK!!! NEUDELALI TO A TED SE KURVA DIVI?!!! VYMRDANI POLACI STAVI RADAR A RAKETY SE POSRALI NE??? DOUFAM ZE PO UKRAJINE PUJDOU POLACI TY ZIDOVSKE KURVY SMRADLAVE CO MELY UMRIT UZ DAVNO !!!

  7. Hele já nevim, mně ten konflikt už přestává bavit, nechápu proč se Zelenskej nevzdá, hraje si tu na Marvel hero a chcipaj tam nevinný lidi a on ví, že to nevyhraje… a pak nás tu vydírá slovy – když padneme my tak vy taky, at si tyhle kecy nechá. Určitě neschvaluju Rusko a myslím si, že Putin je sráč, ale tím, že se ten šašek snaží tolik vzdorovat tak ničemu nepomáhá, všichni věděj, jak to dopadne. 99% lidí včetně mě ví úplný hovno proč ten konflikt vzniknul a kdo má jaký zájmy… celej svět je zmrdanej zaplněnej jenom idiotama, jít na mě mávám bílou vlajkou a jebu na to, ať si to do píči vezme, o co jako jde?

  8. Naposledy jsem podobnou snem, kdyz jsem vyzvedaval babicku na predvadecce. Sektarske metody, vsichni stejne tleskat, vsichni neochvejne tvrdit ze ta panvice je vyvinuta NASA pro kosmonauty, aby si s vyhledem na Mars mohli delat vajicka. Chybi uz jen cena, ktera je jen tady a ted 2990kc, i kdyz by jsme si mohli rict klidne o petku. Gratulujeme a hlavne si nepropalte si deky z minula.

Úspěšná akce

Nepovedená krádež auta