in

Zátah na ukrajinské nacionalisty

RUSKO: Ministerstvo státní bezpečnosti Doněcké lidové republiky zadrželo příslušníky ukrajinské nacionalistické strany Pravý sektor, kteří údajně připravovali teroristické útoky na území DLR a Ruské federace. Zatčeni byli při převozu zbraní a munice.

Ohodnotit příspěvek

-29 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. jelikož se hodně zajímám o poznávací značky, tak toto je jasně zinscenované divadlo. SPZ na vozidle pochází z ukrajinského systému, který se vydával pouze dva roky, a to v letech 1993 a 1994, model vozidla je Opel Vectra B, který se vyráběl až od roku 1995 a na Ukrajinu se určitě v ten rok jakožto nový model tak rychle nemohl dostat. Takže vidím to tak, že Rusáci čorli z nějakého Moskviče starou SPZ a dali ji na tuhle Vectru a sehráli hezkou scénku jak zatýkají nějaké nácky, kterým nejde ani raději vidět do ksichtu.

  2. Tak určitě. Ivani jsou rádi, že trefili na Ukrajinu a po cestě nezdechli hlady. Sry, ale těm Ruským kurvám bych už nevěřil ani „Dobrej den“. A to patřím k těm, co zprávám od Ukrajinců taky věřím jen polovinu. Mám obavu, že Ivanovi zbývají jen dvě možnosti, jak z toho vyjít nějak rozumně. 1.Najít na Ukrajině ty fašisty a ty hromadné hroby rusů, dokazující tu slavnou genocidu (Případně si je sami vyrobit). 2.Najít na ukrajině zařízení, kde se Ukrajinci potají chystali vyrábět si jaderné zbraně (Případně to tam sami dovézt). A tady máme první divadelní výstup na téma: Ukrajinci jsou kurva teroristi jako prase.

TikToker sražený vlakem #2

Polda sejme ozbrojence