in ,

Zastřelení psychopatky s nožem

3. března 2022, San Diego, USA: 47letá Yan Li byla zastřelena poté, co nožem zaútočila na policisty a jednoho psovoda bodla do hrudníku. Vše začalo, když jí zástupci z oddělení soudních služeb přišli předat dokumenty z občanskoprávního procesu. Žena však příliš nespolupracovala a v ruce držela sekáček na maso. Nakonec zavřela dveře a policisté přivolali posily. Během čekání jim jeden ze zaměstnanců budovy řekl, že žena předešlého dne ohrožovala nožem údržbáře. Po 45minutovém vyjednávání bylo rozhodnuto o násilném vniknutí do jejího bytu. Yan Li se bránila dále, tentokrát velkým kuchyňským nožem. Pobodaný policista byl naštěstí pouze ošetřen v UCSD Medical Center a propuštěn.

Ohodnotit příspěvek

51 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Si myslíte, že je to tak jednoduchý? Jdu předat dopis a chystám si brokovnici a jentak odprásknu babu, kdyby se u toho cukala? Myslíte, že je to jednoduchý, zastřelit druhého člověka? Je to polda, ne vrah. Kolik z vás umí zabít zvíře kvůli blbýmu masu? Pěkně v klidu na dvorku, žádný strach o kolegu, sousedy, vyšetřování použití smrtící síly, rasové vlivy a podobné srance. Pro mě je to poučné video, jaké to je ve skutečnosti. Komenty o neschopnosti poldy jsou úplně mimo

  2. Blbouni. Rovněž je to blbá reklama pro hnutí vyznavačů nesmrtící síly. Brokovnice flusající nějaký fazole, paintballka, x lidí, všechno na hovno a ani před ženskou se neubráněj. Nakonec to vyřeší zase stará dobrá sypačka. A já jsem pro. Seš magor se smrtící zbraní a rozběhneš se proti policii? Spolykej zásobník, patří ti to.

  3. Posral to policajt hned na začátku. Asi tak 3 vteřiny bych ten její ječák snášel, pak by maximálně chrochtala s držkou v koberci.

    Na druhou stranu udělali maximum, aby nikdo nezemřel. Broksna naládovaná balonkama, paintballka- zbraně určené pouze k zastavení. Kdyby se s broksnou trefil, tak se tam pizda svíjí v bolestech ještě týden, bude mít modřinu, ale nic vážného se jí nestane.

    Pes tomu ale nasadil korunu. Jedno do koho, prostě si kousnu jak mě to učili 😂

Konflikt ve fast foodu

Mistryně taktiky v Prostřeno