in

Útok pitbulla

17.března 2022, Cúcuta, KOLUMBIE: 25letá žena byla ve městě Cúcuta napadena vlastním pitbullem. Kromě kousanců utrpěla i zlomeniny dvou prstů na pravé ruce a jednoho prstu na levé.

 

Ohodnotit příspěvek

27 Hodnocení
Líbí Nelíbí

 1. Ok, valná většina ví o tom plemeni hovno a ohání se tím, že tohle plemeno bylo vyšlechtěno na boj a tim už jste si nasrali do vlastních hub, ano toto plemeno bylo vyšlechtěno na boj, ale na boj s dalším psem, nikoliv s člověkem natož svým pánem, pokud půjdu trochu do historie, při psích zápasech si majitelé navzájem umývali své psi aby se vyloučilo to že jeden z těch psů bude pokryt jedem.
  Tenhle pes nikdy nebyl vychovávanej a šlechtěnej na boj s člověkem, ba naopak.
  Problém a to zásadní je v tom, že si tyhle tvrdohlavé plemena pořizují lidi jako frajeřinku, nevěnují mu žádnou pozornost a myslí si, že se vychová samo, přitom to není až tak těžké, stačí nepodcenit socializaci od štěněte a mít pevnou ruku…není to o psovi, je to o majiteli.

 2. Měla by mít psa na kterého bude stačit. Páníček má být ten z koho má pes respekt. Já míval hodně agresivního dalmatina byl to můj životní kamarád, kterej mne jako páníčka poslouchal na slovo. Byl to pes hlavně na ochranu majetku takže mi jeho agresivita ani nevadila, po cizích a nevýtaných lidech šel beze strachu. Musel jsem samozřejmě hlídat aby neměl šanci ublížit jiným. Jednou jedinkrát po mně vyjel při krmení. Dostal reflexem pěstí takovou bombu že jsem myslel že je mrtvej. Nikdy v životě už to neudělal. I když jsem si s ním hrál nebo cvičil tak zkousl jen tak aby mně to nebolelo. Dožil se 18 let kdy během půl roku ochrnul na zadní nohy a přestal jíst, dostal injekci na ukončení trápení. Tady na videu vidím jen debilní ženskou která neví co dělá.

 3. hele u psů je to jak u lidí, povahy sou různý a někdo je holt magor od narození a někdo ne… někdo vypění a stačí mu se vyřvat, někdo potřebuje někoho zmlátit… nějakej pes na tebe bude jen štěkat, ale jinej tě dohryže… plemeno na to má možná trochu vliv, ale mnohem větší má výchova… tady psisko jde ještě zjevně po rukách, takže ho někdo tou rukou zjevně mlátil a pes už toho měl dost… easy logika… a všici kdo tu píšete něco o pitbulech apod tak se proberte, neříkám že za nic nemůže pes, ale majitel má podstatně větší podíl viny

 4. Ale jó. Znal jsem pitbully, kteří byli zlatí, hodní, poslušní a když na ně někdo zvýšil hlas, tak se ustrašeně nakrčili a klidně by do sebe i kopat nechali. Jenže prostě v tom psovi je pořád ten silovej potenciál. Majitelé těch psů rádi říkají, že třeba čivava bývá mnohem agresivnější. No jo, to je možná pravda, jenže čivava vás nedokáže roztrhat na kusy…

 5. Očividně pes jde pouze po rukou, Pitbull v úmyslu zabít nepůjde po ruce ale po krku!! Očividně ten pes byl rukama mlácen!! Člověk neví co tomu předcházelo, ale vždy za špatným psem stojí špatný pán!!! Komentáře nějakých tupých lidí tu mě rozum nebere. A podle stavby těla se nejedná vůbec o Pitbulla ale o nějakého křížence!!! Pitbull s PP má v povaze nikdy nezaútočit na člověka a pokud má PP tak to taky nikdy neudělá ani když Vám půjde o život. Ať žijou bezmozci na této stránce vypatlanci!

 6. Haf, ne, kurva, nejdem domů, haf, já chci ještě ven, vylez z toho vejtahu, paničko, haf!

  Na útočícího psa je jednoduchá obrana: Jak na vás jde s tou otevřenou tlamou, tak mu do ní vrazíte ruku až úplně dozadu, chytnete zevnitř ocas a následně psa s pomocí druhé ruky obrátíte naruby. Kdyby ta pizda použila tento známý hmat&chvat, mohlo to skončit bez škrábance…

Knockout ve fitku

Nehoda Marca Márqueze