in ,

Teroristický útok v Izraeli (update)

29.března 2022, IZRAEL: Další záběry z řádění teroristy s útočnou puškou typu AR-15 na předměstí města Bnei Brak v Telavivském distriktu, kde žije komunita ortodoxních židů. Střelec přijel na motocyklu a zahájil palbu na balkony a pak na lidi okolo. O život připravil pět osob a pak byl zastřelen. Podle deníku Haarec šlo o 27letého Palestince ze Západního břehu Jordánu, který byl v roce 2013 v Izraeli zatčen za bezpečnostní delikt a odpykal si šestiměsíční trest. Policie se domnívá, že nebyl sám a pátrá po dalším útočníkovi. K útoku se zatím nikdo nepřihlásil, ale jde o třetí teroristický útok za týden a ke dvěma předchozím se přihlásil Islámský stát. Izraelské bezpečnostní složky jsou kvůli situaci ve stavu zvýšené pohotovosti a připravují se na vlnu násilností s blížícím se muslimským postním měsícem ramadánem.

 1. Tak tohle je prostě boj o obchodní stezku, kterej trvá už pár tisíc let no…
  …jako nedá se říct, že by Izraelci dělali něco pro sklidnění situace když prostě staví na straně řeky Jordán, kde nemaj co dělat no…
  Je blbý to řešit tak, že si vezmu zbraň a postřílim pár lidí na ulici, to určitě neschvaluju…ale jak to jako obyčejnej člověk řešit? Politikou? Nesmysl…
  Lidi i zvířata prostě bojujou o teritorium no…to je prostě běžný…

 2. Indiáni založí organizaci která žádá navrácení jejich země. Což je USA a chtějí odchod potomků Evropanů zpět do Evropy. To zní jako komedie že. Na rozdíl od Židů to je historie stará cca 300 let a ne cca 600 let takže asi tak. Židům se země vrátí a indiánům už ne. Kde je teda rovný metr ? Bohužel svět ovládá síla a moc. Silnější pes mrda. Větší ryba žere menší. Evoluce.
  Je to vše jedna velká komedie. Jinak islámu se absolutně nezastávam. Pouze hodnotím etiku a morálku práva na území na planetě zemi v kontextu historických událostí.

 3. Skurvena srackojdni doba radsi bych byl 1000 let mrtvej nebo aspon 200-300 let jeste v dobach kdy byl svet normalni a vladli belosi tvrdou rukou.Tahle skurvena doba je k zbliti.Samej namachrovanej bukanyr ale ve skutecnosti jsou vsichni skruveny,slabosky hovna co ted vlajou ukrajinskou vlajeckou a becej hesla ktery nekde slyseli,seru vam na tu vasi posranou Ukrajinu zmrdi a to jen z principu…ja mam kozaky hodne rad a radsi Ukrajince nez Rusaky…polovicni mongoly ale seru vam na to zmrdi mektate to jen protoze to rikaj vsichni a rikaj vam to v bedne degeni skurveny jako by melo bejt vsechno cernobily !
  Za starych dob by ho krizaci rozsekali mecem nebo by ho krasne rozctvrtili na namesti pred vsema.Vlastne by ani nemuseli protoze by nejakej skurvenej saracen nemel moznost zit s civilizovanyma lidma ve meste.Nebo takovovej rok 1700-1800 krasa…bubaci na plantazich a svetu vladla Evropa…to byl svet panecku…od doby co svetu prestala vladnou Evropa to slo doprdele !!!

Smrt při autoerotice #2

Vysmátý čínský skřítek