in

Útok na sklady paliva

1.dubna 2022, RUSKO: Na videu má být dnešní ranní útok dvou bitevních vrtulníků ozbrojených sil Ukrajiny na sklady nafty v Bělgorodu (40 km od hranic). Stroje Mil Mi-24 prý v malé výšce pronikly nad území Ruska a na zásobníky vypálily rakety S-8. Jde o první vzdušný útok na území SSSR/Ruska od roku 1945. Podle gubernátora Bělgorodské oblasti Vjačeslava Gladkova hoří osm nádrží o objemu 2000 kubických metrů a hrozí rozšíření požáru na dalších osm. Vyjádření o náletu je v rozporu tvrzením oficiální ruské propagandy, která od března hlásí, že ukrajinské letectvo je zcela zničeno a neschopné boje. Ukrajina zatím nic nepotvrdila.

  1. ti co jsi mysli ze to rusove sami odstrelili to vite prilis malo o tom jak se delaji takove veci…..jelikov oni by nestaly odstrelovat sklad nafty a rovnou by napadly na skoly nebo skolky…. tohle je jen mala snaha UK zpomalit presun bvp, tanku……. na donbas. vypada to ze chteji koupit nejaky ten cas jelikoz vedi ze nemaj sanci. obzvlast kdyz maji fetku prezidenta.

  2. Ale Doolittlův nálet byl až 18. dubna kucííí. Já vím, Rusko jede speedrun. Za měsíc si už stihlo zreenaktmentovat Market Garden u Hostomelu, Stalingrad v Mariupolu, Charkov u Charkova, ̶D̶-̶D̶a̶y̶ ̶u̶ ̶O̶d̶ě̶s̶y̶ ̶ , nedostatek zásobování a nevybavené jednotky, rasputici, hitlerjugend…

    Tak snad bude do 6. srpna dávno po všem.

VIJGN255CFAXZCGAXTBE2LBGLU

Únos v Mexiku

IMG 20220402 002002

Zadržení cizinců převážejících kradené auto