in

Ubodaný sabotér

Obsah tohoto příspěvku je pouze pro registrované uživatele.

Ohodnotit příspěvek

-28 Hodnocení
Líbí Nelíbí

Napsat komentář

 1. Mas s nekym nevyriziene ucty? Ses nasranej na to ze ti odesla zenska s cizim frajerem? Na ukrajine ted staci oznacit nekoho za Ruskeho kolaboranta a von se najde nejakej zmrd co to za tebe vyresi. Todle je valcenej zlocin a doufam ze ten hajzl s kudlou bude potrestanej. To se ale nestane a pan s kudlou spis nez za mrizema skonci s vizem uprchlika v CR. Co se asi kluci dit az se tydle hrdlorezove potkaj nekde s ukrajinskejma klukama co odesli a nebojovali (zdradili) padnou si kolem ramen?…

 2. Na Ukrajině je válka! Válka Putinova! Kde Rusáci porušují veškeré lidské zásady! Pokud to byl opravdu zmrd, co se podílel na genocidě Ukrajinců, tak mu dobře. Ale to takto stejně nemáš šanci poznat, ale je fakt, že tam tací jsou… Civilní objekty jsou cílem a utečenci Putinovou zbraní. Jak by ti bylo, kdyby někdo naváděl střely třeba na porodnici, kde by jsi měl ženu s děckem?! Kdyby ti smečka Ruských okupantů znásilnila ženu před tím, co by ji pak třeba z plezíru zabili i s děckama… To se tam prostě děje… Pak by ti toto možná přišlo relativně normální a logické…

 3. Všimnul si tu vůbec někdo že drtivá většina všech válek včetně druhé světové je poměřování pinďouru mezi Moskvou a Washingtonem ???
  Korea , Vietnam , Afghánistán 1989, Irák pouštní bouře, Čečensko, Afghánistán 2001, Irák 2003 , Gruzie, Sýrie, Libye, Ukrajina…..atd. těch konfliktů bylo mnohem více. Prostě jsou to mocnosti a státy jsou jejich šachová partie. Tady nejde o dobro nebo o zlo ale pouze o moc. Je to válka taktická a vedená tajnou službou. Jsou to války na mnoha úrovních. Pravda je to první co umírá.
  Pokud to někdo z vás vnímá jinak tak to vnímáte špatně. Otázka který systém onoho státu je lepší je diskutabilní. Další dvě země které rozesírají svět je Británie a Francie. Ty jsou v tom také odborníci. Většina konfliktů jsou vylhané a ty záminky jsou směšné. Proč Rusko nezaútočilo na Ukrajinu mnohem dříve? Proč USA nebombarduje severní Koreu? Tady o lidi nikdy nešlo a nikdy ani nepůjde.
  Už to jednou pochopte vy bando pracuraku. USA se teď chystá na Írán. Dejte na má slova.

 4. Občas voláme se známím s UA, co si tam hlídá hospodářství (manželku s dětmi poslal do ČR). Cca 14 dní zpátky mi o tomto vyprávěl. Když rusákům nedáš najíst a nevítáš je jako osvoboditele, tenhle mamrd ti označí barák něčím, co je vidět při nočních letech. Pak ti tam pošlou raketu.. Jak je chytnou se sprejem v ruce, okamžitě je prý zabíjí.

 5. Ono tohle video je dost podivne. Borec tam na zacatku ukaze nuz, ale pak moc neni videt, co a jestli mu vlastne neco dela. „Saboter“ je zticha. Az po nejake dobe zacne kvilet jak pubertacka na hajzlech a pak hned prestane a lezi bez hnuti. „Slava Ukrajini“ nesmi na konci chybet. Rozliseni asi tolik pixelu, kolik ma @black jebaku na prdeli. Nerikam hned, ze to je fake. Ale je to zvlastni.

Rozdrcený řidič

Nahá Lindsey Pelas