in ,

Ex-polda zabije ex-poldu

4.dubna 2022, BRAZÍLIE: Bývalý civilní policista José Augusto Mendes Paredes byl v baru v Curitibě zastřelen svým ex-kolegou Ninrodem Joisem Santi Duarte Valentem, který je již v současné době ve vězení. Do podniku přijeli společně vozem Mercedes CLS 500 a po krátké chvíli se začali hádat. Po vraždě Valente odešel a venku mluvil s dalším mužem. Pak se do baru vrátil, převrátil několik židlí a nasraně řval a mířil zbraní na zákazníky zahnané v zadní části podniku. Během výslechu na stanici mlčel – neoficiální informace však hovoří o tom, že ho Paredes z něčeho obviňoval. Oba policisté spolu měli problémy už během služby – Paredes byl dokonce propuštěn, Valente odešel normálně do důchodu.

Ohodnotit příspěvek

6 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Pičo co je to za kokotinu. Když mámv práci s někým problémy a sere mě a pak nakonec vypadnu. Tak už se do té práce nevracím a když dotyčného potkám tak dělám že ho neznám a nebo se mu obloukem vyhnu.
    nemám sebemenší důvod se s nějakým kokotem bavit mimo práci po práci. Jako jaho problém. Viděl že měl v ruce zbraň, co jako čekal?

Ledoborec v akci

Pojmenujte pozici