in ,

YouTuber zabil svou přítelkyni

2.prosince 2020, Ivanovka, RUSKO: 30letý Stas ReeFlay (vlastním jménem Stanislav Rešetnikov) svou 28letou přítelkyni Valentinu Grigoryev, když jí na dvě hodiny zamkl na balkoně oblečenou jen ve spodním prádle. Rešetnikov si vydělával tak, že natáčel videa na nichž jí napřiklad ji postříkal pepřovým sprejem nebo jí nadával. Podle agentury Baza media mu za obsah diváci platili v přepočtu 22 tisíc korun. „Valjo, jsi naživu? Zajíčku můj, co je s tebou?“ říká Rešetnikov ve videu. „Řekni něco, dělám si starosti. Sakra, necítím tlukot srdce,“ pokračuje a poté se obrátí na diváky. „Chlapi, žádný puls, je bledá, nedýchá.“ Přivolaní záchranáři už ji pouze prohlásili za mrtvou. Oficiální příčinou smrti bylo kraniocerebrální trauma (zranění hlavy) a krvácení do měkkých tkání.

ReeFlay se přiznal, že v daný den ji udeřil několikrát do hlavy. Loni byl za ublížení na zdraví s následkem smrti odsouzen na šest let vězení.

.

Ohodnotit příspěvek

-91 Hodnocení
Líbí Nelíbí

Napsat komentář

  1. bejt otcem ty hociny tak bych se tam nechal zavrit taky…tohle by byl muj novej zivotni ukol…vsechno by slo stranou…koukat na takovyho kripla jak s ni zachazi jako s hadrem a lituje jen sam sebe…snazil bych se ze vsech sil co bych sebral aby neumrel rychle…ten by tady z toho sveta mizel postupne…kousek po kousku…co by skrtidla dovolila…ale jak koukam na ten model…tak ten bude v lochu trpet od prvni minuty tak jako to bude v pohode i tak…(;…i kdyz v rusku na to bude trochu jinej paragraf…tam to bude na urovni jako kdyz u nas ukradnete bezdakovy stary noviny…ze nekdo umre po sarvatce a nadranej…na hranicich s ruskem by se mel postavit plot a npoustet je z toho vybehu…!!!…(;…

Sežraná prdel

Nehoda na závodech Pöllauberg 2022