in

Poslední chvíle ukrajinských vojáků

UKRAJINA: Video z mobilu jednoho z ukrajinských vojáků, na které u kontrolního stanoviště u Charkova vystřelil tank (ruský?/ukrajinský?). Prý sedm mrtvých a tři zranění.

Ohodnotit příspěvek

8 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. LOOOL jo jasně vy čuračí hlavy…hezká pohádka pro dementy… skupinka ukrajinských vojáků se poflakuje u silnice, jeden z nich točí přijíždějící UKRAJINSKÝ tank, další z nich stojí opodál a točí celou scénu. všichni jsou v pohode, v dobré náladě a najednou UKRAJINSKÝ tank vystřelí a rozflákne UKRAJINSKÉ vojáky jako tuňákový salát…joo hned to třeba zveřejnit a hodit na rusáky protože to oni byly v tom tanku..😄😄 jak víte že tam neseděli Kurdové? Srbi nebo Afgánci? 🤫😂

  2. Válka je strašná. Muži umírají, i můj muž přišel o život ve válce v Zálivu. Já s ním byla zrovna nedaleko, když jsme spolu začínali, bohužel muž byl ten osudný den na misi, když nás nepřátelská skupina vojáků napadla. V táboře jsme byly jen ženy a ukrývali jsme se v nedalekém hangáru.

    Objevili nás 20 minut po jejich příjezdu, mne a ještě pár jiných žen ostatních vojáků. Táhli nás za vlasy z hangáru. Na moji kamarádku byli dva. Ten jeden tomu druhému říkal, aby jí držel ruce, myslela jsem, že jí chtějí znásilnit.
    On ale zasunul hlaveň zbraně do jejího přirození a zmáčkl spoušť. Potom nás všechny znásilnili. Pamatuji si, že tomu co střílel přezdívali ten večer slovem Píča, protože mu na obličeji ulpěl kus přirození zabité ženy.

    Hrozné. Válka je strašná.

  3. Jestliže tohle byl ukrajinský tank co střílí na vlastní. Tak pak vyvstává otázka kolik dalších bomb a raket si sami Ukrajinci hodili na hlavu ? Pak když rusové tvrdí že oni nemají na svědomí to co ono. Hned se tvrdí že je to lež a Propaganda. Třeba se za 15 let dovíme co že se to tam vlastně dělo. To už bude každému zase jedno. Jen ten holokaust si musíme neustále připomínat. 80 let starou záležitost. Irák je x let zpět a nikoho nezajímá. Jugoslávie to samé ale holokaust… ten jakoby se stal včera. Je vidět kdo že nás to řídí…

Ubodaná matka

Bitka v Kolumbii