in

Voajéři v akci #3

  1. Zase tady ty názory, jak si ženský říkají o znásilnění tím, jak se oblíkají. To fakt neděláte rozdíl mezi tím, že je prostě ženské příjemný, když se za ní chlap otočí, a oblíkáním se jak šlapka? Když navíc mají hezký tělo, proč by ho schovávaly. Každej normální chlap se rád mrkne, to, že některý prasata to nemají v hlavě v pořádku a ze zadku v legínách vám udělají důvod, proč babu zatáhnout do křoví, je spíš vizitka jejich mentální úrovně a (ne)schopnosti se i minimálně ovládat.

  2. Podle meho nazoru by se mělo přestat tomu tak nazyvat „voajeři“. Vždyť ty kurvy to tak samy chťeji. Když se oblikaji jak lacine ďevky, jen aby zaujali mužskou pozornost… A jak mi kdysi kolegyně jednou vysvětlila, že ženske se tak oblikaji ale ne pro každeho, tak s timhle nazorem mužou jit dopiče. Nebo nebyt překvapene pak, když tim urazi nějakeho psychouše, ktery jim na oplatku projede všechny tělni dutiny…😄

  3. budou chodit oblikany jako laciny prostitutky aby dostaly venku pozornost a potom si budou stezovat az je nekdo znasilni….tahle verejna poulicni prostituce pro oci je odporna, zena by mela chodit oblikana tak, aby schovavala sve vnady pouze pro sveho manzela, nemela by se bavit s cizinci a venovat se predevsim rodine. nejlepsi zeny do nepohody a manzelsky zivot jsou jednoznacne ortodoxni zidovky, protoze vam daji hodne deti, budou doma uklizet a kdyz budete mit stesti tak po jejim tatovi zdetite banku, nebo treba akciovou spolecnost.

Ukrajinci pálili do vlastních?

Bitka na MMA akci