in

Přivítání sériového vraha ve vězení

BRAZÍLIE: Takto byl v roce 2014 přivítán ve věznici v Goiás 31letý sériový vrah a sexuální násilník Leonardo Lourenço da Silva. V roce 2004 byl odsouzen za únos, znásilnění a vraždu 32leté učitelky Marie Gonçalves Costy ve městě Satuba. Po necelých deseti letech byl však propuštěn a krátce na to, 14. července 2014, zavraždil 26letou výživovou poradkyni Renatu Almeidu de Sá, kterou nejprve zkusil přesvědčit, aby s ním šla do motelu. Když odmítla, chtěl ji unést v jejím vlastním voze Renault Sandero. Žena se však přes 40 minut úspěšně bránila a tak ji Silva dvakrát střelil do hlavy a tělo odhodil do houští. Ukradl jí prsten, asi 60 brazilských realů s produkty firmy, pro kterou pracovala. iPhone a notebook zanechal v autě, protože se bál, že by mohl být vysledován. Později se u něj našla i její kabelka a část oblečení, které měla toho dne na sobě. Za dalších devět dní znásilni a zabil (dvěma výstřely do hlavy a krku) další ženu.

  1. „Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby. Požehnán buď ten, kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty, neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí. A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny, kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry. A když uvalím svou mstu na tebe, seznáš, že jméno mé je Bůh…

  2. Podobně si na konci osumdesatých let podávali muklové ve Valdicích spartakiádního vraha Straku.Řekl bych,že i důkladněji a to včetně bachařů.Nebo tak to aspoň vyprávěl,když ho pustili.Ale faktem je,že dnes se to už buhužel neděje.Jak tu již někdo zmiňoval,jsou tydle parchanti umisťováni mimo dosah normálních vězňů.Bohužel.

Útok nožem

Smrtelný střet se sanitkou