in ,

Mike Tyson zklidnil opruza

20.dubna 2022, USA: Takto dopadl cestující, který během letu ze San Franciska na Floridu otravoval 55letého bývalého boxerského šampiona a nyní obchodníka s konopím Mika Tysona. Mladík byl opilý a před incidentem měl na Mika vylít vodu. Policie oznámila, že oba muže zadržela, ale později je propustila s tím, že budou vyšetřováni na svobodě.

  1. …. tak v především selhal servis na palubě … v první třídě nebo v byznys.. by měli stevardi pohlídat, aby tam měl každý pasažér své zaplacené pohodlí nebo své soukromí … Už když tam šaškoval a nakláněl se kolem sedačky, ho měli stevardi uklidnit… nebo přesadit do economy … asi tak … a každé malé dítě přece zná přísloví: Tak dlouho se dělají ksychtíky na Tysona, až ti tyson jednu přišije..

  2. Jsi debil a neuvědomuješ si, že nejsi za monitorem, kde můžeš lidi prudit a nic moc se ti nestane? Tak tady máš dvě výchovný.
    Tyson asi ok, kdyby chtěl, tak ho přizabije. Takhle se s ním ta sračka ještě bude chtít soudit a budou se v tom rýpat média. Kdyby nebyl slavnej, nikdo dvě facky ožralovi, co otravuje lidi, neřeší.

Setkání s medvědem v Tatrách

Dopravní nehoda #19