in

Tank vs. mina

Mariupol, UKRAJINA: Ruský hlavní bojový tank T-72B3s najel po výstřelu na minu, kterou ukrajinský prapor Azov nastražil pod pneumatiku. Posádka zraněna nebyla.

Ohodnotit příspěvek

46 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Kdyz se ti Ukrajinci tak zurive brani, tak by pro RuSSaky bylo nejlepsi se na to vykaslat. Asi potrebuji lekci jako USSaci , kteri vedli nesmyslnou agresivni valku ve Vietnamu, vrazdili tam 10 let a sami nevedeli proc, aby nakonec utekli jako zpraskani psi. Moc „hezke“ od nich bylo, ze ve svem sidle nechali seznamy svych vietnamskych spolupracovniku, aby si to s nimi mohli Vientamci vyridit. Zaplest se s USSakama se nevyplaci.

  2. Objektivně Rusko napadlo Ukrajinu to je fakt. Ruku ale na srdce kdo z nás skutečně tuší co se tam dělo. Myslím že to vědí tak max tajné služby a to ještě možná. Takže jakýkoliv soud běžného občana bude mimo. Pokud USA svrhlo vládu v Iráku bez mandátu OSN (proti bylo Rusko, Německo a Francie) a vy jste s tím neměli problém tak pak nechápu proč vám vadí válka na Ukrajině? Mrtvé Ukrajinské civilisty počítají v médiích každý den. V Iráku to byly colateral damage.. vedlejší ztráty. Bylo jich přes 100 tisíc. Měříte tu dvojím metrem. Buď budu odsuzovat zlo na obou stranách a nebo ho schvalovat. Já odsuzuju jak USA tak Rusko.

Sebevražda na Hl. nádraží v Praze

Opice zaútočila na dítě