in ,

Mustang vs. školní autobus 🇺🇸

23.února 2022, Nové Mexiko, USA: Policejní oddělení v Albuquerque v pondělí zveřejnilo video z nehody, při které rychle jedoucí řidič Mustangu narazil a převrátil autobus se 23 studenty školy George I. Sanchez Community Collaborative School. Sedm teenagerů a řidič autobusu skončili v nemocnici. Nejhůře dopadli 14letý kluk, který utrpěl zlomeninu pánve, a 13letá dívka se zlomeninou stehenní kosti – obě děti musely na operaci.

49letý viník Mario Perez (na obr.), který utrpěl zlomeninu stehenní kosti, je nyní obviněn z bezohledné jízdy a dvou případů těžkého ublížení na zdraví. Další obvinění související s ostatními dětmi by mohla být přidána, jakmile se případ dostane k okresnímu soudu. Perez řídil bílý Ford Mustang a podle informací závodil s jiným Mustangem, po jehož řidiči policie pátrá. Vyšetřovatelé se domnívají, že Perez jel rychlostí okolo 110 mph (180 km/h). V době nárazu to díky brzdám bylo asi 65 až 80 mil za hodinu (105-130 km/h). Povolená rychlost v oblasti je však pouze 40 mph (65 km/h).

Žalobci se snažili Pereze držet ve vězení až do soudního procesu, ale soudkyně Alisa Hart ho začátkem tohoto měsíce propustila pod podmínkou, že nebude řídit.

Ohodnotit příspěvek

25 Hodnocení
Líbí Nelíbí

Pod palbou 🇺🇦

Setkání s medvědem #3 🇺🇸