in ,

Neproběhl 🇺🇦

29.dubna 2022, UKRAJINA: Příslušník ruského námořnictva byl v Mariupolu smrtelně postřelen ukrajinským odstřelovačem. Jednotce přijelo na pomoc i obojživelné obrněné vozidlo BTR-82.

Ohodnotit příspěvek

55 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. No ať v tom Black není sám,já si taky myslím že je to všechno propaganda.Ze začátku do nás pořád tlačili videa jak stojí lidí před tanky a ty vseljak popojíždí aby je objely.Tak když jsou rusové takový svině a dělají tam takový masakry tak proč ten tank nezařadil že jedna a všechny je nerozjezdil?!Jinak dva postsovětské státy se mezi sebou melou,je mi to úplně u prdele,proč bych měl milovat Ukrajince a nesnaset rusaky?Vzdyt je jeden za osmnáct a druhej bez dvou za dvacet.Proc tady minulej rok nevisely arménský vlajky když armencum ázerbájdžánci řezali hlavy?Protože nám to v médiích netloukli do hlavy.

  2. Tentokrát opravdu vidím Rusko jako agresora, který vyvolal zbytečně až moc velký konflikt a rozhodně to nejde pojmenovat jako mírová mise nebo jinak než válka. Na všech záběrech je všechno úplně rozjebaný od výbuchů, zemřelo už hodně lidí z obou stran a očividně to nebude mít prostě dobrý konec ani pro jednu stranu. Ruský vpád vojsk odsoudilo přes 150 států Světa a pouze 3 stojí za nimi, to taky o něčem vypovídá. Já chápu některý zájmy a obavy Ruska, ale takhle to prostě řešit neměli a už teď je to stojí spoustu peněz, zdrojů a lidí stejně jako druhou stranu. Záminka nacionalismu na Ukrajině je totálně směšná, protože víc nacionalisticky smýšlející lidi než Rusové snad nejsou. Nicméně celý je to pěknej bordel na tom Světě a bůh ví, jestli to není celý domluvený pro nastartování zbrojního průmyslu a vyčištění skladů. Možná i ten vymrdanej Covid byla připravená věc. Jak říkám bordel a chtělo by to restart, ale ne jadernej.

Postřelená novinářka 🇨🇱

Hannibalův sen