in

Rychlý nákup 🇺🇸

USA: Drzá krádež alkoholu ze zamčeného regálu v supermarketu CVS v kalifornském Fresnu. Zaměstnanci incident nenahlásili – policie se jím začala zabývat až po zhlédnutí videa na internetu. Podle nového zákona se částka pro stíhání za trestný čin krádeže zvýšila ze 450 na 950 dolarů (z 10 700 Kč na 22 600 Kč) a policie již zaznamenala zvýšený počet podobných akcí – u nás se tato hranice v říjnu 2020 posunula z 5 000 na 10 000 Kč.

Ohodnotit příspěvek

-83 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Však si je nemuseli běloši tahat do USA v řetězech. Na těch plantážích si mohli dělat sami a měli by klid. To je jako v EU však kdo nutil západ aby 20 let bombardoval islámský svět. Kdo vás nutil přijímat migranty? Teď je to tu zase …. Běloch Rus vraždí bělocha Ukrajince. Zase je tu migrační krize. Zase tam na prsty USA a Británie. Za vše si můžete sami .. měli jste zůstat v Evropě a nedělat si kolonie po světě a hlídat si to tu … Kdo chce kam ….

    • Nevyplati se to… Pracuju v zahranici na benzince a kdyz nekdo ujede bez placeni, tak nejvyssi pokuta za prestupek je tu 100 euro. Kdyz je najdou, tak zaplati pokutu a spolecnost dostane papir, ze to byl ten a ten a ma si to zazalovat u soudu. Jenze kdyz ujede s benzinem treba za 150 euro, tak spolecnost utrati mnohonasobne vic za pravniky na to aby z toho cloveka dostala 150 euro. Takze to radsi odepisou, protoze je to levnejsi nez utratit tisice euro za soudy.

Dopravní nehoda #21 🇺🇸

Relax na zahradě 🇺🇦