in

Chceš být admin?

Hoši, jelikož nestíhám (práce, barák, haranti + začínající léto, na které manželka plánuje milión věcí) a Mike Litoris taky nemá moc času přidávat (stará se hlavně o věci okolo webu), tak bych tady vzal jednoho (max. dva) z vás. Musí to být nějaký gramotný (je rozdíl udělat chybu a psát jako dement) fanda, který to bude dělat hlavně pro radost a slávu (možná mu pak pošlu na pivo, jestli bude šikovný). Nechci tady deset videí denně jak pes přelézá plot a k tomu v popisku jedna rádoby vtipná věta. Neexistuje. Od toho mám Facebook. Tady chci prostě události ze světa s pokud možno s co nejvíce informacemi – samozřejmě, jsou videa, která tady prostě musí být i bez nějakého čtení. Budu po něm taky chtít vědět totožnost, nemíním, aby mi to tady nějaký kokot celé smazal. Tak to promyslete, a můžete na kosick@email.cz nebo do komentářů poslat vzorek toho, jak byste to asi dělali.

Ohodnotit příspěvek

92 Hodnocení
Líbí Nelíbí

Napsat komentář

161 Komentářů

  1. Udělal bych adminem nějakýho Slováka, přejmenovalo by se to na baranovidodiri.sk a mohla by to být jejich národní stránka, která by šířila osvětu a propagovala bezpečný sex. Videa by se samozřejmě přizpůsobovala publiku a jeho inteligenci – pro nás už by to moc asi nebylo, ale Severnímu Maďarsku by to mohlo hodně pomoci.

  2. No panečku.To je výzva.Já teda navrhuji vybrat nějakou ženskou.Jestli se tady nějaká vůbec nalézá.Pořád se všechny oháni feministickýma kecama,jak zvládají všechno co chlapy,tak tady by to jedna,nebo dvě mohly dokázat.Pokud si vzpomínám,tak na NDR už tam kdysi cosi proběhlo s nějakou pipinou.Už si nevzpomínám na ten její nick.A navíc by měl Košík jednodušší výběr.Tak holky,hlaste se jedna po druhé.

Pařba v Ghaně 🇬🇭

Výstřik na okno 🇺🇸