in ,

Motonehoda #27 🇺🇸

2021, Nové Mexiko, USA: Tady už je viník jasný – odbočující opilá řidička Audiny. Oběť (má YouTube kanál The Real Gonzalo), jedoucí na stroji Yamaha R6 z roku 2017, se z nehody zotavuje měsíce – utrpěl vážné poranění v oblasti břicha a podstoupil rekonstrukci pánve. Žena prý vyvázla jen s pokutou a nemohl ji ani žalovat, protože je na mizině. Vůz jí koupili rodiče a zaplatili jí i protialkoholní léčbu.

  1. Vy joudové, na mizině je ten frajer, proto tu čubku nežaloval za újmu na zdraví a léčebné výlohy, neměl na právníka a soudy. U nás to samé, chceš někoho žalovat ? Tak nejdřív solíš za soudy a právníky, pochopitelně když vyhraješ, lze veškeré náklady chtít proplatit v rámci žaloby od žalované strany, která když odmítne, tak je jí nutno zažalovat o soudní náklady. Jo, je to pakárna, proto se někteří labilní jedinci a mafiáni uchylují k rychlejšímu a přímějšímu řešení.

  2. Kdyby byla čubka co k čemu, 2x týdně ho chodí do nemocnice navštěvovat s dobrotami, vyhonit a vykouřit, než se zotaví. Když nemáš prachy a spravedlnost nefunguje, je třeba použít sílu a spravedlnost si sám vzít do vlastních rukou. Až bych se dal dohromady, tu píču bych si našel, odtáhl do sklepa a minimálně rok by mi jako odškodnění sloužila na řetězu coby mrdací hračka.

  3. To je sracka prej je na mizine tvl. Byla vozrala, za volat bych ji nikdy v zivote nepustil, vysetroval bych to jako tezky ublizeni na zdravi s dozivotnima nasledkama + bych ji nechal proplacet celou jeho lecbu z cehokoliv co si v budoucnu vydela. Vubec bych s vozralcema v tomhle nemel slitovani. Naprosto normalni pristup kterej by mel bejt aplikovanej na vsechny co chlastaj a svym zkurvenym chovanim znicej rodine zivot.

Motonehoda #26

Na masáži