in

Útok na Palác kultury 🇺🇦

20.května 2022, UKRAJINA: Ruská střela zasáhla nově zrekonstruovaný Palác kultury v ukrajinské obci Lozova v Charkovské oblasti. Zranění utrpělo sedm lidí, včetně 11leté dívky. Předpokládá se, že šlo o raketu Ch-22 Burja vypuštěnou z nadzvukového bombardéru Tu-22M3.

Ohodnotit příspěvek

-27 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Tak jen pro info, tato budova sloužila jako sklad zbraní ze západních zemí…. Tudíž legitimní cíl. A krásný přesný zásah, jsem rád, že to všechno platíte z daní a Ukrajinci vás mají na háku … Jen tak dál dokud nezkrachujete pod vlastní tíhou demence a vaší super vlády co sponzoruje nejchudší zemí světa s největšími zloději světa, Ukrajinu.

  2. Rusko – náš posvátný stát, Rusko – naše milovaná země. Ohromná vůle, veliká sláva – To je tvůj věčný odkaz! Sláva tobě, Vlasti naše svobodná, Letitý svazek bratrských národů, Národní moudrost daná nám předky! Sláva tobě, země! Jsme na tebe hrdí! Od jižních moří až do polárních krajin Táhnou se naše lesy a pole Jediná jsi na světě! Jsi jedinečná – Bohem chráněná rodná země! Sláva tobě, Vlasti naše svobodná…

  3. Kdo jen „předpokládá“, že šlo o Ch 22 a Tu22? To je snad jistota, myslím, že je známo i rodné číslo pilota. O tom, že to byl záměrný Ruský útok na civilisty a civilní budovy, samozřejmě nepochybuji. Protože o to běží, dává to smysl a vyhrávají se tím války. A tady je jasně vidět, že se to Russákům nedaří. 7 zraněných, jedno dítě…žabaři. Sláva Ukrajině!

V zoo na Jamajce 🇯🇲

Animals