in

Noční život v Plzni 🇨🇿

ČR: U zastávky U Práce na Americké třídě v Plzni se cyklista (ročník 1994, nadýchal 0,5 promile) posilňoval nádechy z hadříku, který si poléval toluenem z plechovky a následně další netvor nabízel autorovi videa marihuanu a pervitin.

Ohodnotit příspěvek

28 Hodnocení
Líbí Nelíbí

  1. Jsem v Plzni 13 let a musim říct, že je to čtvrť od čtvrti, ulice od ulice. Bohužel Americká třída je místo, odkud se dostanete MHDčkem kdykoliv kamkoliv, takže se tam může kumulovat opravdickej bizár. Ale jak můžete vidět ve videu, tak je to naprosto bezpečné místo. Nikdo tam na nikoho kudlu nevytáhne, protože je to prošpikovaný kamerama a občas se tam ukáže i pochůzkář s pendrekem, takže se smíchy popadáte za břicho. To je i důvod, proč je slečna na videu naprosto v klidu. Bohužel o 100 m na jihovýchod už je místo, kde bejvali každý léto znásilnění od Rumunů a Bulharů, co jezdili dělat přes léto zedníky na stavby, a 100m na západ je NoGo zóna, kam jsem se v noci nikdy neodvážil.

  2. Ja v Plzni nikdy nebyl, tak nvm, ale co vim, ze v Plzni byly nadherny holky, alespon to byvavalo, kdyz jsem jeste jako soplak brouzdal po xchatu a libimseti…. 9/10 holek co meli napsano Plzen, tak neskutecny kocky… NA druhou stranu dnes vim, ze Plzen je mesto, kde je ukrajincu 3 prdele, fetaku 3 prdele a proste… ‚Kamo ukaz ze Plzen neni tak zatahla – Diwokej Zapad’ ….

  3. Žil jsem tam rok a stačilo mi to…pamatuju si jak jsem šel po Tylovce, najednou minu partičku 2 týpků a 2 kund, jeden mě chytl za rameno, strhnul mi sluchátka a prej „cos to řekl?!“…po malé roztržce jsem odjížděl do špitálu se zlomenym nosem. Když mi bylo 12, byl jsem se sestrou na hokeji (fandim Varům), ňákej nácek mě shodil na zem a řval na mě že jsem mrdka ruská. Po koncertu Apokalypticy jsme se s kámošema rvali s ožralejma zedníkama, protože se jim nelíbily naše máničky. Dalších historek bych měl po kokot. Klidně Ústí, Most, Ostravu ale do vypíčený Plzně nikdy nejezděte…

Nepovedená loupež #10 🇺🇸

Péro venku, zuby venku 🇨🇿